فروش و قیمت ارز دیجیتال GCAKE پنکیک گیمز | خرید و نگهداری GCAKE

پنکیک گیمز

GCAKE - Pancake Games
0تتر
5.33%

قیمت پنکیک گیمز

0.008528تومان
(23,157)

حجم معاملات پنکیک گیمز

4,156,801,264تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.009125تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.008074تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره پنکیک گیمز

پنکیک گیمز اکوسیستمی را برای بازی‌های جدید بلاک چینی ایجاد کرده تا کاربران بتوانند از بازی‌های جدید باخبر شوند و نسبت به آنها اطلاعات کسب کنند. توکن بومی پلتفرم Pancake Games توکن GCAKE است که مزایای مختلفی را برای هولدرهای خود به ارمغان می‌آورد:

  • این توکن به کاربران کمک می‌کند تا امکان خرید ان اف تی‌های خاص را از بازی‌های معروف داشته باشند.
  • توکن‌های جدید را از بازی‌های تازه لانچ شده خریداری کنند.
  • برای خرید توکن‌ها و ان اف تی‌های خود تخفیف بگیرند.

کاربران براساس میزان توکنی که هولد می‌کنند می‌توانند از این تخفیف‌ها بهره‌مند شوند. هرچه بازی‌های بیشتری در این پلتفرم معرفی شوند و با آن مشارکت داشته باشند، توکن‌ آن هم ارزش بیشتری پیدا خواهد کرد و قیمت آن افزایش پیدا می‌کند. توکن GCAKE دارای سقف عرضه ۱۰ هزار میلیارد عددی است و در ماه نوامبر سال ۲۰۲۱ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است.

 

خرید پنکیک گیمز

ارز دیجیتال پنکیک گیمز یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید پنکیک گیمز به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید پنکیک گیمز خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید پنکیک گیمز در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید پنکیک گیمز خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه پنکیک گیمز خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش پنکیک گیمز

فروش پنکیک گیمز در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش پنکیک گیمز، مقدار پنکیک گیمز مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش پنکیک گیمز در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش پنکیک گیمز در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل پنکیک گیمز

خرید و فروش پنکیک گیمز در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید پنکیک گیمز خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل پنکیک گیمز به تتر، نیاز نیست که ابتدا پنکیک گیمز خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، پنکیک گیمز خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل پنکیک گیمز بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول پنکیک گیمز

برای ذخیره پنکیک گیمز، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از پنکیک گیمز شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری پنکیک گیمز مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی پنکیک گیمز است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری پنکیک گیمز نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه پنکیک گیمز خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت پنکیک گیمز

قیمت پنکیک گیمز در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی پنکیک گیمز تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت پنکیک گیمز، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه پنکیک گیمز قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت پنکیک گیمز و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت پنکیک گیمز را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی پنکیک گیمز را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023