فروش ارز دیجیتال پنکیک بانی | قیمت لحظه‌ای BUNNY | خرید Pancake Bunny

پنکیک بانی

BUNNY - Pancake Bunny
0.13105تتر
7.75%

قیمت پنکیک بانی

8,727.93تومان
(23,639)

حجم معاملات پنکیک بانی

2,240,424,395تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
9,409.914تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
7,311.348تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره پنکیک بانی

پنکیک بانی یک پلتفرم غیرمتمرکز برای بالا بردن بازدهی و جمع‌آوری بازدهی پلتفرم‌های مختلف دیفای در یک پروتکل است. PancakeBunny روی بلاک چین اسمارت بایننس چین قرار دارد و به زودی روی شبکه پالیگان هم قرار می‌گیرد. پلتفرم PancakeBunny از نظر میزان سرمایه قفل شده در پلتفرم‌های دیفای جمع‌آورنده بازدهی، در رتبه اول قرار دارد و افراد زیادی سرمایه و دارایی دیجیتالی خود را در آن برای کسب بیشترین بازده در دنیای دیفای قفل کرده‌اند. کاربران می‌توانند هم به صورت فردی سرمایه‌گذاری کنند و هم سرمایه خود را به فارمرها یا افراد متخصصی بسپارند تا بیشترین بازدهی را برای آنها به ارمغان بیاورند. فارم ییلدینگ در پلتفرم PancakeBunny کمی سخت و پیچیده است، چرا که یافتن بهترین زمان و بهترین پلتفرم‌ها برای سرمایه‌گذاری به تخصص نیاز دارد. کاربران عادی بهتر است سرمایه خود را به نمایندگانی بسپارند که در این پلتفرم به مدیریت دارایی افراد می‌پردازند. هدف اصلی پلتفرم PancakeBunny افزایش تعداد کاربران در ذنیای دیفای و افزایش کاربران بایننس اسمارت چین است. توکن PancakeBunny با نماد BUNNY در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و هولدرهای آن می‌توانند با نگهداری آن بیشتری درصد بازدهی پلتفرم را از آن خود کنند.

خرید پنکیک بانی

ارز دیجیتال پنکیک بانی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید پنکیک بانی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید پنکیک بانی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید پنکیک بانی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید پنکیک بانی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه پنکیک بانی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش پنکیک بانی

فروش پنکیک بانی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش پنکیک بانی، مقدار پنکیک بانی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش پنکیک بانی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش پنکیک بانی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل پنکیک بانی

خرید و فروش پنکیک بانی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید پنکیک بانی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل پنکیک بانی به تتر، نیاز نیست که ابتدا پنکیک بانی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، پنکیک بانی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل پنکیک بانی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول پنکیک بانی

برای ذخیره پنکیک بانی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از پنکیک بانی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری پنکیک بانی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی پنکیک بانی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری پنکیک بانی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه پنکیک بانی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت پنکیک بانی

قیمت پنکیک بانی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی پنکیک بانی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت پنکیک بانی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه پنکیک بانی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت پنکیک بانی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت پنکیک بانی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی پنکیک بانی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023