خرید ارز دیجیتال OvalPixel | فروش ارز دیجیتال اوال پیکسل | قیمت لحظه‌ای OPAIG

اوال پیکسل

OPAIG - OvalPixel
0.00681تتر
40.99%

قیمت اوال پیکسل

441.288تومان
(14,648)

حجم معاملات اوال پیکسل

3,265,521,891تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,036.152تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
290.952تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اوال پیکسل

پیشرفت سریع هوش مصنوعی و ظهور ناگهانی آن فصل جدیدی را برای بشریت و زندگی ما روی زمین باز کرده و زندگی روزمره ما در حال مشاهده تغییرات زیادی است. این تکنولوژی در طیف وسیعی از زمینه‌ها و صنایع مختلف مورد استفاده قرار گرفته و قرار خواهد گرفت، از جمله حوزه پزشکی و سلامت، آموزش، سرگرمی و .... هوش مصنوعی به انسان کمک می‌کند تا محدودیت‌های خود را از میان بردارد و به سرزمین‌های تازه‌ای وارد شود. بازی تریویا قصد دارد از هوش مصنوعی کمک بگیرد تا تجربه تازه‌ای را برای کاربران و گیمرها فراهم کند. این بازی توسط اوال پیکسل ایجاد شده است و از یک سیستم دوگانه برای توکن‌های خود استفاده می‌کند. نوع اول توکن‌هایی که در این اکوسیستم مورد استفاده قرار می‌گیرند توکن‌های درون بازی هستند که برای بازی کردن باید آنها را خریداری کرد. نوع دوم توکن‌ها، توکن‌های پروژه هستند که با نماد OPAIG معامله می‌شوند و با تبدیل توکن‌های درون بازی به آنها به وجود می‌آیند. توکن OPAIG در میانه سال ۲۰۲۳ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است و سقف عرضه آن ۳۳۵ میلیون عدد است.

 

خرید اوال پیکسل

ارز دیجیتال اوال پیکسل یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اوال پیکسل به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اوال پیکسل خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اوال پیکسل در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اوال پیکسل خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اوال پیکسل خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اوال پیکسل

فروش اوال پیکسل در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اوال پیکسل، مقدار اوال پیکسل مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اوال پیکسل در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اوال پیکسل در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اوال پیکسل

خرید و فروش اوال پیکسل در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اوال پیکسل خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اوال پیکسل به تتر، نیاز نیست که ابتدا اوال پیکسل خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اوال پیکسل خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اوال پیکسل بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اوال پیکسل

برای ذخیره اوال پیکسل، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اوال پیکسل شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اوال پیکسل مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اوال پیکسل است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اوال پیکسل نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اوال پیکسل خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اوال پیکسل

قیمت اوال پیکسل در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اوال پیکسل تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اوال پیکسل، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اوال پیکسل قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اوال پیکسل و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اوال پیکسل را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اوال پیکسل را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه اوال پیکسل

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه اوال پیکسل دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023