خرید گلکتیک کوادرانت GQ | فروش ارز دیجیتال Galactic Quadrant به همراه قیمت لحظه‌ای

اوتر رینگ ام‌ام‌او

GQ - Outer Ring MMO
0.00077تتر
19.58%

قیمت اوتر رینگ ام‌ام‌او

44.631تومان
(26,242)

حجم معاملات اوتر رینگ ام‌ام‌او

3,935,621,895تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
55.7612تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
36.8358تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اوتر رینگ ام‌ام‌او

گلکتیک کوادرانت با نماد GQ یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید اوتر رینگ ام‌ام‌او

ارز دیجیتال اوتر رینگ ام‌ام‌او یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اوتر رینگ ام‌ام‌او به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اوتر رینگ ام‌ام‌او خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اوتر رینگ ام‌ام‌او در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اوتر رینگ ام‌ام‌او خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اوتر رینگ ام‌ام‌او خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اوتر رینگ ام‌ام‌او

فروش اوتر رینگ ام‌ام‌او در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اوتر رینگ ام‌ام‌او، مقدار اوتر رینگ ام‌ام‌او مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اوتر رینگ ام‌ام‌او در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اوتر رینگ ام‌ام‌او در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اوتر رینگ ام‌ام‌او

خرید و فروش اوتر رینگ ام‌ام‌او در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اوتر رینگ ام‌ام‌او خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اوتر رینگ ام‌ام‌او به تتر، نیاز نیست که ابتدا اوتر رینگ ام‌ام‌او خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اوتر رینگ ام‌ام‌او خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اوتر رینگ ام‌ام‌او بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اوتر رینگ ام‌ام‌او

برای ذخیره اوتر رینگ ام‌ام‌او، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اوتر رینگ ام‌ام‌او شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اوتر رینگ ام‌ام‌او مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اوتر رینگ ام‌ام‌او است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اوتر رینگ ام‌ام‌او نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اوتر رینگ ام‌ام‌او خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اوتر رینگ ام‌ام‌او

قیمت اوتر رینگ ام‌ام‌او در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اوتر رینگ ام‌ام‌او تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اوتر رینگ ام‌ام‌او، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اوتر رینگ ام‌ام‌او قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اوتر رینگ ام‌ام‌او و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اوتر رینگ ام‌ام‌او را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اوتر رینگ ام‌ام‌او را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه اوتر رینگ ام‌ام‌او

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه اوتر رینگ ام‌ام‌او دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023