خرید ارز دیجیتال OGY | فروش Origyn Foundation | نگهداری رایگان اوریجین فوندیشن OGY

اوریجین فوندیشن

OGY - Origyn Foundation
0.007892تتر
3.17%

قیمت اوریجین فوندیشن

457.736تومان
(27,137)

حجم معاملات اوریجین فوندیشن

3,675,557,507تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
473.802تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
437.262تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اوریجین فوندیشن

ارز دیجیتال OGY توکن پروتکلی به نام اوریجین فوندیشن Origyn Foundation است. این پروژه گواهی‌های دیجیتال و بیومتریکی ایجاد می‌کند که اصالت،‌ هویت و مالکیت اشیا با ارزش را تایید می‌کنند و داده‌های آنها را برای همیشه ذخیره می‌کنند. تکنولوژی گواهی دیجیتال اوریجین ارتباطی تکذیب ناپذیر بین یک دارایی فیزیکی، مثلا ساعت‌های لوکس، جواهرات و آثار هنری گرانبها و یک گواهی دیجیتال مختص آن ایجاد می‌کند. این گواهی غیر قابل جعل بوده و قابلیت سفارشی سازی دارد. در نتیجه،‌ اوریجین به عنوان یک استاندارد جهانی عمل می‌کند که با افزایش شفافیت و قابلیت ردیابی آثار هنری و کالاهای لوکس باعث افزایش اعتماد می‌شود. همچنین، اوریجین فوندیشن تمام واسطه‌ها را حذف می‌‌کند و با این کار احتمال دستکاری داده‌های این آثار و کالاها، گم شدن و سوءاستفاده از این داده‌‌ها را از میان برمی‌دارد. علاوه بر این پروژه  Origyn مسیرهای درآمدی جدیدی برای همه مشارکت‌کنندگان در صنعت هنر و کالاهای لوکس فراهم می‌کند. ارز دیجیتال OGY توکن بومی پروژه اوریجین فوندیشن است که نقش حاکمیتی خواهد داشت؛ در نتیجه هولدرها می‌توانند از آن برای رای دادن به طرح‌های پیشنهادی در پورتکل استفاده کنند. این رمز ارز قابلیت استیک دارد و از آن برای تعامل با Origyn Foundation و ایجاد گواهی‌‌های اصالت دیجیتال استفاده خواهد شد. ارز دیجیتال اوریجین OGY یک توکن تورمی و بدون سقف عرضه است.

خرید اوریجین فوندیشن

ارز دیجیتال اوریجین فوندیشن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اوریجین فوندیشن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اوریجین فوندیشن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اوریجین فوندیشن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اوریجین فوندیشن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اوریجین فوندیشن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اوریجین فوندیشن

فروش اوریجین فوندیشن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اوریجین فوندیشن، مقدار اوریجین فوندیشن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اوریجین فوندیشن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اوریجین فوندیشن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اوریجین فوندیشن

خرید و فروش اوریجین فوندیشن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اوریجین فوندیشن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اوریجین فوندیشن به تتر، نیاز نیست که ابتدا اوریجین فوندیشن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اوریجین فوندیشن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اوریجین فوندیشن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اوریجین فوندیشن

برای ذخیره اوریجین فوندیشن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اوریجین فوندیشن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اوریجین فوندیشن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اوریجین فوندیشن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اوریجین فوندیشن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اوریجین فوندیشن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اوریجین فوندیشن

قیمت اوریجین فوندیشن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اوریجین فوندیشن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اوریجین فوندیشن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اوریجین فوندیشن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اوریجین فوندیشن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اوریجین فوندیشن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اوریجین فوندیشن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023