خرید ارز دیجیتال اریجین پروتکل OGV | قیمت لحظه‌ای OGV | فروش Origin Protocol

اریجین پروتکل

OGV - Origin Protocol
0.008349تتر
2.4%

قیمت اریجین پروتکل

483.4071تومان
(28,788)

حجم معاملات اریجین پروتکل

6,220,705,905تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
487.9812تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
467.1951تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اریجین پروتکل

ارز دیجیتال OGV رمز ارز حاکمیتی اوریجین پروتکل است که قصد دارد ۱۰۰ میلیون کاربر جدید را از طریق محصولات خود وارد دنیای بلاک چین کند. دو محصول اصلی این پروتکل OUSD و Origin Story هستند. محصول اول یک استیبل کوین دارای بازده است، و Origin Story، یک پلتفرم NFT است. هدف Origin Story فراهم کردن شرایط تجارت غیرمتمرکز از طریق NFT ها است. این پلتفرم ابزارهای خلق NFT، بازار ان اف تی، تجزیه و تحلیل‌ها، دسترسی از طریق توکن و قابلیت‌های دیگری را پوشش می‌دهد. در نتیجه، پلتفرم Origin Story به سازندگان این امکان را می‌دهد تا کسب‌وکارهای مبتنی بر NFT را بدون نیاز به داشتن دانش بلاک چینی راه‌اندازی کنند. ا به غیر از OGV، اوریجین پروتکل دارای توکن دیگری به نام OGN است که از آن  در تراکنش‌های پلتفرم استفاده می‌شود. توکن OGV به کاربران این امکان را می‌دهد که در مقابل استیک پاداش بگیرند، سهمی از کارمزد تراکنش‌های OUSD را دریافت کنند و در صورت استیک OGV برای یک ماه یا بیشتر، با کسب veOGV در مدیریت پروتکل شرکت کنند. علاوه بر این، Origin Protocol خرید دوره‌ای توکن‌های OGV را برای محدود کردن عرضه و افزایش تقاضای آن برنامه‌ریزی کرده است. ارز دیجیتال OGV بر اساس استاندارد شبکه اتریوم ساخته شده است. این رمز ارز ضد تورمی است و سقف عرضه تعیین شده برای آن پنج میلیارد توکن است.

خرید اریجین پروتکل

ارز دیجیتال اریجین پروتکل یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اریجین پروتکل به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اریجین پروتکل خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اریجین پروتکل در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اریجین پروتکل خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اریجین پروتکل خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اریجین پروتکل

فروش اریجین پروتکل در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اریجین پروتکل، مقدار اریجین پروتکل مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اریجین پروتکل در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اریجین پروتکل در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اریجین پروتکل

خرید و فروش اریجین پروتکل در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اریجین پروتکل خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اریجین پروتکل به تتر، نیاز نیست که ابتدا اریجین پروتکل خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اریجین پروتکل خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اریجین پروتکل بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اریجین پروتکل

برای ذخیره اریجین پروتکل، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اریجین پروتکل شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اریجین پروتکل مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اریجین پروتکل است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اریجین پروتکل نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اریجین پروتکل خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اریجین پروتکل

قیمت اریجین پروتکل در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اریجین پروتکل تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اریجین پروتکل، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اریجین پروتکل قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اریجین پروتکل و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اریجین پروتکل را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اریجین پروتکل را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023