خرید OPEPE OPEPE | فروش ارز دیجیتال OPEPE به همراه قیمت لحظه‌ای

اوردینال پپه

OPEPE - Ordinal Pepe
0تتر
13.642%

قیمت اوردینال پپه

0.000017تومان
(18,375)

حجم معاملات اوردینال پپه

11,155,855تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000017تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000015تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اوردینال پپه

ارز دیجیتال اوردینال پپه با OPEPE توکن بومی یک پروژه میم کوینی است. میم‌کوین‌ها دسته‌ای از ارزهای دیجیتال هستند که معمولا کاربرد مشخصی ندارند اما برخی از آنها مثل دوج کوین (DOGE) با تکیه بر جامعه کاربران خود رشد زیادی را تجربه کرده‌اند و بعدها توانسته‌اند کاربردهایی پیدا کنند.

این میم کوین نیز مثل بسیاری از دیگر میم‌کوین‌ها به صورت یک پروژه آزمایشی آغاز شد و در حال حاضر کاربرد خاصی ندارد. ارز دیجیتال OPEPE نیز از میم پپه قورباغه الهام گرفته است و در دوره شیدایی میم کوین‌ها ایجاد شد. در هنگام خرید میم‌کوین‌ها، تحقیقات کاملی انجام دهید و  با آگاهی کامل اقدام به خرید کنید.

خرید اوردینال پپه

ارز دیجیتال اوردینال پپه یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اوردینال پپه به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اوردینال پپه خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اوردینال پپه در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اوردینال پپه خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اوردینال پپه خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اوردینال پپه

فروش اوردینال پپه در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اوردینال پپه، مقدار اوردینال پپه مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اوردینال پپه در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اوردینال پپه در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اوردینال پپه

خرید و فروش اوردینال پپه در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اوردینال پپه خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اوردینال پپه به تتر، نیاز نیست که ابتدا اوردینال پپه خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اوردینال پپه خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اوردینال پپه بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اوردینال پپه

برای ذخیره اوردینال پپه، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اوردینال پپه شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اوردینال پپه مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اوردینال پپه است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اوردینال پپه نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اوردینال پپه خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اوردینال پپه

قیمت اوردینال پپه در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اوردینال پپه تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اوردینال پپه، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اوردینال پپه قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اوردینال پپه و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اوردینال پپه را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اوردینال پپه را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه اوردینال پپه

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه اوردینال پپه دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023