قیمت لحظه‌ای و خرید اوربلر ORBR | فروش ارز دیجیتال Orbler

اوربلر

ORBR - Orbler
0.433تتر
3.71%

قیمت اوربلر

25,157تومان
(24,604)

حجم معاملات اوربلر

714,021,013تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
26,127تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
24,919تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اوربلر

ارز دیجیتال ORBR توکن بومی یک بازی درآمدزا (P2E) به نام Orbler است که در یک برج دفاعی اتفاق می‌افتد و پیروزی در آن به فکر و برنامه‌ریزی ماهرانه نیاز دارد. اوربلر از دو نوع NFT پشتیبانی می‌کند: ORB و ORBLER که باعث می‌شود اوربلر پویایی بیشتری داشته باشد. اقتصاد اوربلر از این دو نوع NFT، آیتم‌های دیگر داخل بازی، پروسه تکثیر اژدها و کارمزد تراکنش در بازار NFT تشکیل شده است. درآمد به دست آمده از بازی در خزانه ORBLER ذخیره می‌شود. علاوه بر این، بخشی از درآمد صرف تامین نقدینگی برای توکن‌های orbr می‌شود و مقدار آن بستگی به تعداد کاربران جدید بازی ارز دیجیتال orbr دارد. ارز دیجیتال ORBR که بر اساس استاندارد ERC20 اتریوم ساخته شده است یک توکن حاکمیتی است، به این معنی که هولدرهای آن حق رای دارند و می‌توانند در مدیریت پلتفرم  مشارکت کنند. ارز دیجیتال orbr در سال ۲۰۲۲ و با قیمت حدودا ۱.۴۰ دلار وارد بازار شد. مجموع عرضه رمز ارز اربلر orbr به ۲ میلیارد توکن محدود شده است.

 

خرید اوربلر

ارز دیجیتال اوربلر یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اوربلر به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اوربلر خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اوربلر در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اوربلر خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اوربلر خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اوربلر

فروش اوربلر در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اوربلر، مقدار اوربلر مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اوربلر در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اوربلر در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اوربلر

خرید و فروش اوربلر در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اوربلر خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اوربلر به تتر، نیاز نیست که ابتدا اوربلر خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اوربلر خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اوربلر بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اوربلر

برای ذخیره اوربلر، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اوربلر شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اوربلر مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اوربلر است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اوربلر نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اوربلر خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اوربلر

قیمت اوربلر در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اوربلر تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اوربلر، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اوربلر قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اوربلر و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اوربلر را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اوربلر را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023