فروش سریع اپولوس OPUL | خرید ارز دیجیتال Opulous | قیمت لحظه‌ای OPUL

اپولوس

OPUL - Opulous
0.1056تتر
4.51%

قیمت اپولوس

6,019.2تومان
(28,667)

حجم معاملات اپولوس

3,467,835,950تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
6,838.29تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
5,759.28تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اپولوس

ارز دیجیتال اپول Opul رمز ارز بومی پلتفرم Opulous است. اپولوس یک پلتفرم وام دهی همتا به همتا است، به این معنا که کاربران می‌توانند بدون نیاز به واسطه به یکدیگر وام بدهند و بگیرند. این پلتفرم راه مستقیمی را برای تامین سرمایه در اختیار هنرمندان قرار می‌دهد و در عین حال به همه فرصت سرمایه گذاری در یکی از سریع‌ترین و سودآورترین صنایع جهان یعنی موسیقی را می‌دهد. وثیقه و پشتیبان وام‌های اپولوس حق امتیاز و حق کپی رایت آلبوم‌‌ها آثار موسیقی خواهد بود. برخلاف ارزهای دیجیتال، این دارایی‌ها ارزشی قابل پیش‌بینی دارند و هیچ ریسکی در بر ندارند. اپولوس اطلاعات موجود در مورد موسیقی و دارایی‌های شامل حق کپی رایت وام‌گیرنده را تجزیه و تحلیل می‌کند تا مشخص کند که واجد شرایط دریافت چه مقدار وام است. سپس یک برنامه بازپرداخت وام را بر اساس درآمدهای آتی پیش‌بینی شده برای آن موسیقیدان ایجاد می‌کند. موسیقیدان‌هایی که در حال حاضر درآمد ثابتی از حق کپی رایت دارند، واجد شرایط دریافت وام‌های برابر با ارزش درآمدشان طی ۱۲ ماه هستند و تنها ۴ درصد نرخ بهره می‌پردازند. ارز دیجیتال Opul می‌تواند برای دریافت تخفیف‌های ویژه در پلتفرم استفاده شود و هولدرهای آن به NFTهای پلتفرم‌ دسترسی خواهند داشت. توکن اپول Opul روی بلاک چین اتریوم ساخته شده و سقف عرضه آن به ۵۰۰ میلیون توکن محدود شده است.

 

خرید اپولوس

ارز دیجیتال اپولوس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اپولوس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اپولوس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اپولوس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اپولوس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اپولوس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اپولوس

فروش اپولوس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اپولوس، مقدار اپولوس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اپولوس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اپولوس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اپولوس

خرید و فروش اپولوس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اپولوس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اپولوس به تتر، نیاز نیست که ابتدا اپولوس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اپولوس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اپولوس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اپولوس

برای ذخیره اپولوس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اپولوس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اپولوس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اپولوس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اپولوس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اپولوس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اپولوس

قیمت اپولوس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اپولوس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اپولوس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اپولوس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اپولوس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اپولوس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اپولوس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023