خرید ارز دیجیتال آپتیموس ای آی | فروش ارز دیجیتال OPTIMUS | قیمت لحظه‌ای آپتیموس

آپتیموس ای آی

OPTIMUS - Optimus AI
0.2536تتر
1.44%

قیمت آپتیموس ای آی

14,328تومان
(16,071)

حجم معاملات آپتیموس ای آی

1,572,874,006تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
14,678تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
13,367تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره آپتیموس ای آی

آپتیموس ای آی یک پروژه بلاک چینی است که به افتخار آخرین اختراع ایلان ماسک و تسلا به وجود آمده است. این اختراع مهم که ربات انسان نمای آپتیموس نام دارد در یکی از گردهمایی‌های تسلا و توسط ایلان ماسک رونمایی شد. ایلان ماسک آن را مهم‌ترین محصول حال حاضر خود دانسته و اهمیت آن را از خودروهای برقی تسلا نیز بیشتر می‌داند. ارز دیجیتال Optimus AI یک ارز دیجیتال غیرمتمرکز است که روز باز شدن اکانت توئیتری آپتیموس به وجود آمد. این ارز دیجیتال قصد دارد تا به توسعه تکنولوژی هوش مصنوعی کمک کند و بزرگترین کامیونیتی هوش مصنوعی را در سراسر جهان به وجود بیاورد. توسعه‌دهندگان و برنامه‌نویس‌های پروژه‌های هوش مصنوعی و بلاک چین می‌توانند طرح‌های پیشنهادی خود را به صندوق سرمایه‌گذاری ارز دیجیتال آپتیموس ای آی ارائه دهند و کمک مالی دریافت کنند. ارز دیجیتال آپتیموس کاملا کامیونیتی محور است و مالکیت آن به هولدرها داده شده است. تمامی تکسی که بابت معاملات از کاربران گرفته می‌شود برای توسعه بیشتر اکوسیستم خرج می‌شود و در صندوق سرمایه‌گذاری به کار می‌رود. توکن بومی آن با نماد OPTIMUS در بازار ارزهای دیجیتال مورد معامله قرار می‌گیرد و سقف عرضه آن ۱۰۰ میلیون توکن است.

خرید آپتیموس ای آی

ارز دیجیتال آپتیموس ای آی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید آپتیموس ای آی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید آپتیموس ای آی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید آپتیموس ای آی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید آپتیموس ای آی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه آپتیموس ای آی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش آپتیموس ای آی

فروش آپتیموس ای آی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش آپتیموس ای آی، مقدار آپتیموس ای آی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش آپتیموس ای آی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش آپتیموس ای آی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل آپتیموس ای آی

خرید و فروش آپتیموس ای آی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید آپتیموس ای آی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل آپتیموس ای آی به تتر، نیاز نیست که ابتدا آپتیموس ای آی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، آپتیموس ای آی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل آپتیموس ای آی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول آپتیموس ای آی

برای ذخیره آپتیموس ای آی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از آپتیموس ای آی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری آپتیموس ای آی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی آپتیموس ای آی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری آپتیموس ای آی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه آپتیموس ای آی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت آپتیموس ای آی

قیمت آپتیموس ای آی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی آپتیموس ای آی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت آپتیموس ای آی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه آپتیموس ای آی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت آپتیموس ای آی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت آپتیموس ای آی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی آپتیموس ای آی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه آپتیموس ای آی

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه آپتیموس ای آی دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023