خرید ارز دیجیتال اوپن سورس نتورک | فروش ارز دیجیتال Open Source Network | قیمت لحظه‌ای OPN

اوپن سورس نتورک

OPN - Open Source Network
0.002919تتر
6.57%

قیمت اوپن سورس نتورک

169.302تومان
(13,172)

حجم معاملات اوپن سورس نتورک

439,172,965تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
231.884تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
158.514تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اوپن سورس نتورک

شبکه Open Source Network به ایجاد آینده‌ای غیرمتمرکز متعهد است که توسعه‌دهندگان، کسب‌وکارها و کاربران را توانمند می‌سازد. این شبکه معتقد است که فناوری نوآورانه، امنیت قوی و تعهد به توسعه رانده شده توسط جامعه به دنیای دیجیتالی شفاف‌تر و دسترس‌پذیرتر منجر خواهد شد. این شبکه از یک مکانیزم اجماع جدید به نام "تقسیم لجر توزیع‌شده" برای افزایش مقیاس‌پذیری استفاده می‌کند و OPN بر روی یک بلاکچین سفارشی با استفاده از الگوریتم اجماع اثبات سهم (PoS) ساخته شده است. عرضه گردشی اعلام‌شده برای OPN 27,000,000 سکه است که 27.00% از کل عرضه را تشکیل می‌دهد. عرضه کلی و حداکثری OPN هر دو 100,000,000 کوین است.

خرید اوپن سورس نتورک

ارز دیجیتال اوپن سورس نتورک یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اوپن سورس نتورک به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اوپن سورس نتورک خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اوپن سورس نتورک در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اوپن سورس نتورک خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اوپن سورس نتورک خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اوپن سورس نتورک

فروش اوپن سورس نتورک در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اوپن سورس نتورک، مقدار اوپن سورس نتورک مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اوپن سورس نتورک در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اوپن سورس نتورک در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اوپن سورس نتورک

خرید و فروش اوپن سورس نتورک در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اوپن سورس نتورک خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اوپن سورس نتورک به تتر، نیاز نیست که ابتدا اوپن سورس نتورک خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اوپن سورس نتورک خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اوپن سورس نتورک بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اوپن سورس نتورک

برای ذخیره اوپن سورس نتورک، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اوپن سورس نتورک شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اوپن سورس نتورک مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اوپن سورس نتورک است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اوپن سورس نتورک نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اوپن سورس نتورک خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اوپن سورس نتورک

قیمت اوپن سورس نتورک در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اوپن سورس نتورک تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اوپن سورس نتورک، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اوپن سورس نتورک قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اوپن سورس نتورک و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اوپن سورس نتورک را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اوپن سورس نتورک را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه اوپن سورس نتورک

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه اوپن سورس نتورک دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023