خرید و فروش ارز دیجیتال Open Rights Exchange | قیمت لحظه‌ای ORE

اوپن رایتس اکسچنج

ORE - Open Rights Exchange
0.000869تتر
0%

قیمت اوپن رایتس اکسچنج

52.4876تومان
(28,263)

حجم معاملات اوپن رایتس اکسچنج

67,760,114تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
54.3298تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
52.4876تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اوپن رایتس اکسچنج

اوپن رایت اکسچنج به افراد در سراسر جهان امکان می دهد تا از تکنولوژی بلاک چین و اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز استفاده کنند. کاربران می‌توانند به کمک پلتفرم ارز دیجیتال Open Rights Exchange هویت، دارایی‌ها و حقوق خود را در اپلیکیشن‌های روی زنجیره و بیرون از زنجیره کنترل کنند. تمام امکاناتی که به کاربران ارائه می‌شود تنها از طریق یک اکانت و محیط کاربری قابل کنترل است و کاربران می‌توانند به دارایی‌های خود دسترسی داشته باشند.  این اکانت به کاربران امکان می‌دهد تا کیف پول‌های مختلفی را روی بلاک چین‌های مختلف بسازند و مدیریت کنند. نسل بعدی اپلیکیشن‌های Open Rights Exchange کاربران را با حقوقشان در بلاک چین‌های مختلف متصل می‌کند و مرز میان اپلیکیشن‌ها و دنیای سنتی و متمرکز را با دنیای غیرمتمرکز از بین می‌برد. توکن بومی این پلتفرم با نماد ORE معامله می‌شود. این توکن یک توکن حاکمیتی و کاربردی است و برای موارد مختلفی در آن مورد استفاده قرار می‌گیرد. بیش از ۴۰ درصد از عرضه توکن ORE به صندوق آن اختصاص یافته است، ۱۳ درصد به تیم توسعه‌دهنده آن و ۱۴ درصد هم به بنیاد Open Rights Exchange.  

خرید اوپن رایتس اکسچنج

ارز دیجیتال اوپن رایتس اکسچنج یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اوپن رایتس اکسچنج به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اوپن رایتس اکسچنج خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اوپن رایتس اکسچنج در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اوپن رایتس اکسچنج خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اوپن رایتس اکسچنج خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اوپن رایتس اکسچنج

فروش اوپن رایتس اکسچنج در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اوپن رایتس اکسچنج، مقدار اوپن رایتس اکسچنج مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اوپن رایتس اکسچنج در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اوپن رایتس اکسچنج در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اوپن رایتس اکسچنج

خرید و فروش اوپن رایتس اکسچنج در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اوپن رایتس اکسچنج خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اوپن رایتس اکسچنج به تتر، نیاز نیست که ابتدا اوپن رایتس اکسچنج خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اوپن رایتس اکسچنج خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اوپن رایتس اکسچنج بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اوپن رایتس اکسچنج

برای ذخیره اوپن رایتس اکسچنج، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اوپن رایتس اکسچنج شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اوپن رایتس اکسچنج مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اوپن رایتس اکسچنج است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اوپن رایتس اکسچنج نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اوپن رایتس اکسچنج خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اوپن رایتس اکسچنج

قیمت اوپن رایتس اکسچنج در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اوپن رایتس اکسچنج تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اوپن رایتس اکسچنج، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اوپن رایتس اکسچنج قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اوپن رایتس اکسچنج و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اوپن رایتس اکسچنج را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اوپن رایتس اکسچنج را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023