خرید ارز دیجیتال ادو کوین | فروش ارز دیجیتال EduCoin | قیمت لحظه‌ای EDU

اوپن کمپس

EDU - Open Campus
0.742تتر
3.44%

قیمت اوپن کمپس

42,368تومان
(19,694)

حجم معاملات اوپن کمپس

12,528,116,008تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
43,944تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
39,930تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اوپن کمپس

ادو کوین یک ارز دیجیتال غیرمتمرکز است که روی بلاک چین اتریوم قرار دارد. عرضه این ارز دیجیتال ۱۵۰ میلیون کوین است و با نماد EDU در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود

خرید اوپن کمپس

ارز دیجیتال اوپن کمپس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اوپن کمپس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اوپن کمپس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اوپن کمپس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اوپن کمپس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اوپن کمپس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اوپن کمپس

فروش اوپن کمپس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اوپن کمپس، مقدار اوپن کمپس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اوپن کمپس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اوپن کمپس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اوپن کمپس

خرید و فروش اوپن کمپس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اوپن کمپس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اوپن کمپس به تتر، نیاز نیست که ابتدا اوپن کمپس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اوپن کمپس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اوپن کمپس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اوپن کمپس

برای ذخیره اوپن کمپس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اوپن کمپس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اوپن کمپس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اوپن کمپس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اوپن کمپس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اوپن کمپس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اوپن کمپس

قیمت اوپن کمپس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اوپن کمپس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اوپن کمپس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اوپن کمپس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اوپن کمپس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اوپن کمپس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اوپن کمپس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023