خرید ارز دیجیتال اونومی پروتکل | فروش Onomy Protocol | قیمت لحظه‌ای NOM

اونومی پروتکل

NOM - Onomy Protocol
0.04419تتر
2.68%

قیمت اونومی پروتکل

2,563.02تومان
(19,100)

حجم معاملات اونومی پروتکل

3,936,139,233تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
3,399.96تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,432.52تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اونومی پروتکل

اونومی پروتکل یک پلتفرم تریدینگ غیرمتمرکز فارکس و دیفای. است. این پلتفرم محصولات مختلفی را از قبیل صرافی غیرمتمرکز، کیف پول مولتی چین که از شبکه‌های مختلف پشتیبانی می‌کند و استخرهای نقدینگی را به کاربران ارائه می‌دهد.

خرید اونومی پروتکل

ارز دیجیتال اونومی پروتکل یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اونومی پروتکل به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اونومی پروتکل خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اونومی پروتکل در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اونومی پروتکل خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اونومی پروتکل خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اونومی پروتکل

فروش اونومی پروتکل در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اونومی پروتکل، مقدار اونومی پروتکل مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اونومی پروتکل در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اونومی پروتکل در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اونومی پروتکل

خرید و فروش اونومی پروتکل در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اونومی پروتکل خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اونومی پروتکل به تتر، نیاز نیست که ابتدا اونومی پروتکل خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اونومی پروتکل خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اونومی پروتکل بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اونومی پروتکل

برای ذخیره اونومی پروتکل، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اونومی پروتکل شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اونومی پروتکل مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اونومی پروتکل است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اونومی پروتکل نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اونومی پروتکل خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اونومی پروتکل

قیمت اونومی پروتکل در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اونومی پروتکل تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اونومی پروتکل، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اونومی پروتکل قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اونومی پروتکل و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اونومی پروتکل را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اونومی پروتکل را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه اونومی پروتکل

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه اونومی پروتکل دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023