خرید آن باف ONIT | فروش ارز دیجیتال ONBUFF به همراه قیمت لحظه‌ای

آن باف

ONIT - ONBUFF
0.04041تتر
24.45%

قیمت آن باف

2,711.511تومان
(23,358)

حجم معاملات آن باف

2,383,286,927تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,819.542تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,164.646تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره آن باف

ارز دیجیتال ONBUFF از تکنولوژی بلاک چین استفاده می‌کند تا شفافیت مالکیت معنوی یا IP را بالا ببرد. همچنین با استفاده از ارز دیجیتال آن باف می‌توان محدودیت‌ها را برای استفاده از IP  کاهش داد. شرکت‌هایی که از IP استفاده می‌کنند می‌توانند مشتریان خود را به صورت جهانی افزایش دهند. همچنین کسب و کارهایی که به دنبال مالکیت معنوی هستند بهره‌وری و کاربری بیشتری خواهند داشت. با استفاده از پلتفرم ONBUFF ارزش بالاتری برای شرکتی‌هایی که صاحب IP هستند خلق خواهد شد، همچنین کاربران و گیمرها نیز می‌توانند در یک اکوسیستم باارزش و کارا با هم همکاری کنند. شرکت بازی ژاپنی SNK با بیش از ۴۰ سال سابقه یکی از مهمترین شرکای ارز دیجیتال ONBUFF است. این شرکن بازی‌های مهمی مانند The King of fighters خلق کرده است و Gaming IP یکی از نقاط قوت مهم این شرکت است. تا سال ۲۰۱۷، کاربران بازی The King of fighters به بیش از ۲۲۰ میلیون کاربر رسیده است و آن را به یکی از بزرگترین بازی‌های جنگی در سراسر جهان تبدیل کرده است. توکن ارز دیجیتال ONBUFF، توکن ONIT نام دارد که در ماه نوامبر سال ۲۰۱۸ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است.

خرید آن باف

ارز دیجیتال آن باف یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید آن باف به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید آن باف خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید آن باف در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید آن باف خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه آن باف خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش آن باف

فروش آن باف در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش آن باف، مقدار آن باف مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش آن باف در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش آن باف در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل آن باف

خرید و فروش آن باف در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید آن باف خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل آن باف به تتر، نیاز نیست که ابتدا آن باف خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، آن باف خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل آن باف بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول آن باف

برای ذخیره آن باف، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از آن باف شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری آن باف مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی آن باف است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری آن باف نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه آن باف خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت آن باف

قیمت آن باف در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی آن باف تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت آن باف، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه آن باف قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت آن باف و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت آن باف را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی آن باف را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023