خرید اومنی کت OMNICAT | فروش ارز دیجیتال OMNICAT به همراه قیمت لحظه‌ای

امنی کت

OMNICAT - OMNICAT
0.000446تتر
7.59%

قیمت امنی کت

28.81806تومان
(6,428)

حجم معاملات امنی کت

2,054,584,518تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
30.25218تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
25.84646تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره امنی کت

OmniCat توکن میم اولین چند زنجیره‌ای (omnichain) است که توسط LayerZero قدرت گرفته است. به عنوان یک توکن میم omnichain، OmniCat نوآوری قابل توجهی در فضای رمزنگاری محسوب می‌شود، زیرا این قابلیت به آن اجازه می‌دهد تا در شبکه‌های بلاک‌چین متعدد عملکرد داشته باشد، افزایش دسترسی و انعطاف‌پذیری را برای کاربران فراهم می‌کند.

LayerZero یک راه‌حل زیرساختی است که امکان ارتباط بین بلاک‌چین‌های مختلف را فراهم می‌کند. استفاده از LayerZero در OmniCat به این توکن امکان می‌دهد تا به راحتی بین شبکه‌های مختلف جابجا شود، و از این طریق اکوسیستم‌های دیجیتالی گسترده‌تر و متنوع‌تری را ایجاد کند.

از آنجا که OmniCat یک توکن میم است، این امر می‌تواند به جذب توجه و افزایش مشارکت در جامعه کریپتو کمک کند. توکن‌های میم اغلب به دلیل جنبه‌های سرگرم‌کننده و فرهنگی‌شان محبوبیت پیدا می‌کنند و می‌توانند به ایجاد یک فضای مثبت و تعاملی در اکوسیستم دیجیتالی کمک کنند.

در نهایت، OmniCat با استفاده از قابلیت‌های omnichain و پشتیبانی از LayerZero، به دنبال ارائه یک تجربه دیجیتالی منحصربه‌فرد و انعطاف‌پذیر است، که در آن کاربران می‌توانند به طور موثر در یک اکوسیستم دیجیتالی متصل و دینامیک شرکت کنند.

خرید امنی کت

ارز دیجیتال امنی کت یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید امنی کت به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید امنی کت خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید امنی کت در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید امنی کت خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه امنی کت خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش امنی کت

فروش امنی کت در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش امنی کت، مقدار امنی کت مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش امنی کت در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش امنی کت در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل امنی کت

خرید و فروش امنی کت در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید امنی کت خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل امنی کت به تتر، نیاز نیست که ابتدا امنی کت خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، امنی کت خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل امنی کت بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول امنی کت

برای ذخیره امنی کت، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از امنی کت شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری امنی کت مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی امنی کت است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری امنی کت نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه امنی کت خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت امنی کت

قیمت امنی کت در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی امنی کت تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت امنی کت، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه امنی کت قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت امنی کت و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت امنی کت را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی امنی کت را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023