خرید ارز دیجیتال اومگا نتورک | فروش ارز دیجیتال Omega Network | قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال OMN

اومگا نتورک

OMN - Omega Network
0.003336تتر
3.21%

قیمت اومگا نتورک

193.488تومان
(18,897)

حجم معاملات اومگا نتورک

1,064,438,019تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
212.57تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
186.296تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اومگا نتورک

اومگا نتورک یک پلتفرم غیرمتمرکز و یک سیستم پرداختی ارز دیجیتال است. این پلتفرم سرویس‌های مختلفی مالی و پرداختی را به کاربران خود ارائه می‌دهد و بانک‌ها می‌توانند از سرویس‌ اعتباری غیرمتمرکز آن استفاده کنند. پلتفرم Omega Network می‌تواند در هر ثانیه بیش از ۲۰۰۰ تراکنش را انجام دهد. توکن بومی آن با نماد OMN در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و در ماه ژوئن سال ۲۰۲۳ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است. توکنومیک توکن OMN به شکل زیر است:

  • سقف عرضه آن ۹۷۰ میلیون توکن است.
  • ۳۰ درصد از طریق ماینینگ به کاربران عرضه می‌شود.
  • ۳۵ درصد از طریق نود ماینینگ عرضه می‌شود
  • ۹ درصد به صرافی و نقدینگی اختصاص دارد
  • ۵ درصد مربوط به پاداش استیکینگ است
  • ۵ درصد در خزانه نگهداری می‌شود

 

خرید اومگا نتورک

ارز دیجیتال اومگا نتورک یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اومگا نتورک به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اومگا نتورک خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اومگا نتورک در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اومگا نتورک خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اومگا نتورک خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اومگا نتورک

فروش اومگا نتورک در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اومگا نتورک، مقدار اومگا نتورک مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اومگا نتورک در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اومگا نتورک در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اومگا نتورک

خرید و فروش اومگا نتورک در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اومگا نتورک خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اومگا نتورک به تتر، نیاز نیست که ابتدا اومگا نتورک خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اومگا نتورک خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اومگا نتورک بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اومگا نتورک

برای ذخیره اومگا نتورک، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اومگا نتورک شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اومگا نتورک مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اومگا نتورک است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اومگا نتورک نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اومگا نتورک خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اومگا نتورک

قیمت اومگا نتورک در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اومگا نتورک تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اومگا نتورک، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اومگا نتورک قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اومگا نتورک و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اومگا نتورک را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اومگا نتورک را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه اومگا نتورک

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه اومگا نتورک دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023