خرید امن و آسان XFT | فروش Offshift | قیمت لحظه‌ای و نگهداری رایگان آف شیفت

آف شیفت

XFT - Offshift
0.4849تتر
13.933%

قیمت خرید آف شیفت

قیمت فروش آف شیفت

25,069تومان
24,826تومان
(5,173)

حجم معاملات آف شیفت

2,352,483,034تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
26,889تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
20,845تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره آف شیفت

ارز دیجیتال آف شیف Offshift با نماد XFT رمز ارز بومی یک پلتفرم خصوصی امور مالی غیر متمرکز است. این پلتفرم با کمک اکوسیستمی از اپلیکیشن‌های خصوصی دیفای عناصر مختلفی از حریم خصوصی، ناشناس بودن و محرمانگی را در لایه یک اتریوم برای کاربران فراهم می‌کند. همچنین، آف شیفت اختیارات و مسئولیت‌های تصمیم‌گیری را از طریق آف شیفت دائو به جامعه کاربران خود واگذار می‌کند. همه اپلیکیشن‌های این اکوسیستم توسط ارز دیجیتال XFT پشتیبانی می‌شوند. به علاوه، کاربران می‌توانند با استفاده از فیدهای قیمت شبکه اوراکل چین لینک Chainlink طیفی از دارایی‌های خصوصی را مینت کنند.

ارز دیجیتال XFT توکن ابزاری اکوسیستم Offshift است و نقشی حیاتی در تمام اپلیکیشن‌های آن ایفا می‌کند. از طریق مکانیزم مینت و سوزاندن آف شیفت، کاربران ارز دیجیتال XFT را می‌سوزانند تا دارایی‌های مصنوعی خصوصی را مینت کنند و برعکس، دارایی‌های مصنوعی خصوصی خود را برای مینت XFT می‌سوزانند. ارز دیجیتال XFT در آگوست ۲۰۲۰ با ۱۰ میلیون توکن راه‌اندازی شد. مکانیزم مینت و سوزاندن آف شیفت باعث می‌شود عرضه آن انعطاف‌پذیر باشد و حداقل یا حداکثری برای آن تعیین نشده است. تا زمانی که اکوسیستم آف شیفت اولین پلتفرم خود به نام Offshift anon را راه‌اندازی کند، عرضه XFT روی ۱۰ میلیون توکن باقی خواهد ماند.

قیمت ارز دیجیتال XFT

خرید و فروش ارز دیجیتال XFT با قیمت ۲.۷ دلار در فوریه سال ۲۰۲۳ آغاز شد. کمتر از یک ماه پس از عرضه، رمز ارز XFT یک رشد قیمتی شدید را تجربه کرد که قیمت آن را تا حوالی ۸۰ دلار افزایش داد. این به معنای بیش از ۲۷۰۰ درصد افزایش قیمت بود. قیمت ارز دیجیتال XFT بلافاصله تا ۲.۲ دلار سقوط کرد و سپس با بیش از ۵۰۰ درصد رشد به قیمت ۱۶.۷۶ دلار رسید. ارز دیجیتال XFT دوباره تا حوالی قیمت ۲ دلار افت کرد و از آن پس نوسان چندانی نداشته است. بالاترین و پایین‌ترین قیمت‌های ثبت شده برای ارز دیجیتال XFT به ترتیب ۸۰.۹۳ و ۰.۶۶ دلار است.

خرید آف شیفت

ارز دیجیتال آف شیفت یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید آف شیفت به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید آف شیفت خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید آف شیفت در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید آف شیفت خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه آف شیفت خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش آف شیفت

فروش آف شیفت در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش آف شیفت، مقدار آف شیفت مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش آف شیفت در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش آف شیفت در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل آف شیفت

خرید و فروش آف شیفت در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید آف شیفت خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل آف شیفت به تتر، نیاز نیست که ابتدا آف شیفت خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، آف شیفت خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل آف شیفت بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول آف شیفت

برای ذخیره آف شیفت، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از آف شیفت شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری آف شیفت مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی آف شیفت است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری آف شیفت نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه آف شیفت خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت آف شیفت

قیمت آف شیفت در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی آف شیفت تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت آف شیفت، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه آف شیفت قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت آف شیفت و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت آف شیفت را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی آف شیفت را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023