خرید ارز دیجیتال اکتاپوس نتورک | فروش Octopus Network | قیمت لحظه‌ای OCT

اکتوپوس نتورک

OCT - Octopus Network
0.0987تتر
0%

قیمت خرید اکتوپوس نتورک

قیمت فروش اکتوپوس نتورک

4,885.65تومان
4,836.3تومان
(11,622)

حجم معاملات اکتوپوس نتورک

8,354.461تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
4,885.65تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
4,885.65تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اکتوپوس نتورک

ارز دیجیتال اکتاپوس نتورک برای ایجاد تعامل‌پذیری میان بلاک چین‌ها به وجود آمده است. اکتاپوس نتورک از یک زنجیره اصلی تشکیل شده که ریلی چین نام دارد و تعدادی از قراردادهای هوشمند است که روی بلاک چین نیر پروتکل اجرا می‌شوند. علاوه بر آن زنجیره‌های فرعی Appchain نام دارند که با هم و با بلاک چین نیر پروتکل می‌توانند ارتباط برقرار کنند. اپ چین‌ها با بلاک چین‌هایی که خارج از اکتاپوس نتورک هستند هم امکان برقراری ارتباط دارند. این ارتباط می‌تواند از طریق پل‌هایی روی بلاک چین نیر برقرار شود یا اینکه از طریق هر بلاک چینی که با IBC سازگار است. ارز دیجیتال Octopus Network با فرآیند مکانیزم اثبات سهام امنیت خود را تامین می‌کند. هرکسی می‌تواند با استیک کردن توکن OCT که توکن بومی شبکه Octopus Network است، در برقراری امنیت شبکه مشارکت کند. توکن OCT در ماه سپتامبر سال ۲۰۲۱ وارد بازار شده است و قیمت اولیه آن ۳.۳ دلار بوده است. عرضه ارز دیجیتال Octopus Network محدود است و تنها ۱۰۰ میلیون عدد از آن وارد بازار ارزهای دیجیتال خواهد شد.

خرید اکتوپوس نتورک

ارز دیجیتال اکتوپوس نتورک یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اکتوپوس نتورک به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اکتوپوس نتورک خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اکتوپوس نتورک در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اکتوپوس نتورک خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اکتوپوس نتورک خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اکتوپوس نتورک

فروش اکتوپوس نتورک در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اکتوپوس نتورک، مقدار اکتوپوس نتورک مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اکتوپوس نتورک در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اکتوپوس نتورک در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اکتوپوس نتورک

خرید و فروش اکتوپوس نتورک در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اکتوپوس نتورک خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اکتوپوس نتورک به تتر، نیاز نیست که ابتدا اکتوپوس نتورک خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اکتوپوس نتورک خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اکتوپوس نتورک بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اکتوپوس نتورک

برای ذخیره اکتوپوس نتورک، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اکتوپوس نتورک شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اکتوپوس نتورک مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اکتوپوس نتورک است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اکتوپوس نتورک نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اکتوپوس نتورک خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اکتوپوس نتورک

قیمت اکتوپوس نتورک در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اکتوپوس نتورک تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اکتوپوس نتورک، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اکتوپوس نتورک قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اکتوپوس نتورک و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اکتوپوس نتورک را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اکتوپوس نتورک را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

دریافت پاداش

به کلابینو بروید و با انجام فعالیت‌ها پاداش بگیرید

Gift

بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023