خرید ارز دیجیتال اوکتاووس پرایم | فروش ارز دیجیتال و قیمت لحظه‌ای OCTAVUS

اوکتاووس پرایم

OCTAVUS - Octavus Prime
0.000007تتر
38.64%

قیمت اوکتاووس پرایم

0.400896تومان
(19,270)

حجم معاملات اوکتاووس پرایم

10,882,966تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.400896تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.289152تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اوکتاووس پرایم

پلتفرم اوکتاووس پرایم یک پلتفرم هوش مصنوعی و بلاک چین است. Octavus Prime قصد دارد محصولاتی به بازار عرضه کند تا همه مردم بتوانند از فواید هوش مصنوعی و بلاک چین بهره ببرند. اوکتاووس پرایم فرصت‌های تازه‌ای را برای سرمایه‌گذاری، رشد و تاثیرگذاری اجتماعی ایجاد کرده است و محصولاتی مانند چت چی پی تی به کاربران خود ارائه می‌دهد. اکوسیستم ارز دیجیتال اوکتاووس پرایم از دو محصول مهم تشکیل شده است. یکی از آنها چت بات هوش مصنوعی اوکتاووس است و دیگری پلتفرم تولید عکس با کمک هوش مصنوعی است. توکن بومی این پلتفرم با نماد OCTAVUS در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌‌شود. سقف عرضه آن ۵ میلیارد عدد است و توکنومیک آن به شکل زیر است:

  • ۱۲ درصد در حراج خصوصی
  • ۸ درصد برای عرضه اولیه کوین
  • ۱۰ درصد مربوط به پاداش استیکنیگ
  • ۱۰ درصد برای توسعه پلتفرم
  • ۱۵ درصد برای مارکتینگ
  • ۱۰ درصد برای تیم توسعه دهنده
  • ۱۰ درصد مربوط به توکن‌های نقدینگی
  • ۱۵ درصد برای صرافی‌های متمرکز
  • ۱۰ درصد توکن سوزی

 

خرید اوکتاووس پرایم

ارز دیجیتال اوکتاووس پرایم یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اوکتاووس پرایم به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اوکتاووس پرایم خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اوکتاووس پرایم در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اوکتاووس پرایم خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اوکتاووس پرایم خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اوکتاووس پرایم

فروش اوکتاووس پرایم در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اوکتاووس پرایم، مقدار اوکتاووس پرایم مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اوکتاووس پرایم در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اوکتاووس پرایم در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اوکتاووس پرایم

خرید و فروش اوکتاووس پرایم در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اوکتاووس پرایم خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اوکتاووس پرایم به تتر، نیاز نیست که ابتدا اوکتاووس پرایم خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اوکتاووس پرایم خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اوکتاووس پرایم بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اوکتاووس پرایم

برای ذخیره اوکتاووس پرایم، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اوکتاووس پرایم شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اوکتاووس پرایم مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اوکتاووس پرایم است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اوکتاووس پرایم نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اوکتاووس پرایم خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اوکتاووس پرایم

قیمت اوکتاووس پرایم در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اوکتاووس پرایم تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اوکتاووس پرایم، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اوکتاووس پرایم قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اوکتاووس پرایم و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اوکتاووس پرایم را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اوکتاووس پرایم را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه اوکتاووس پرایم

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه اوکتاووس پرایم دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023