قیمت لحظه‌ای اوشن لند OLAND | خرید و فروش ارز دیجیتال Oceanland

اوشن لند

OLAND - Oceanland
0.00033تتر
30.89%

قیمت اوشن لند

19.2816تومان
(26,687)

حجم معاملات اوشن لند

482,048,476تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
25.155تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
14.7303تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اوشن لند

ارز دیجیتال OLAND رمز ارز یک بازی درآمدزا روی بلاک چین به نام اوشن لند Oceanland است که در آن بازیکنان با هدایت شخصیت قهرمان بازی کسب درآمد می‌کنند. داستان بازی حول محور مردی می‌چرخد که تنها بازمانده یک کشتی طوفان زده است و به یک جزیره مرموز ناشناخته می‌رسد که در آنجا باید منابع لازم (غذا، آب، چوب و فلز) را برای زنده ماندن جمع‌آوری کند. در حینی که قهرمان داستان ما جزیره را بررسی می‌کند، با نمادها و اشیاء خاصی روبرو می‌شود که نشان می‌دهد احتمالا این جزیره قبلا ساکنانی داشته است. این نمادها رمز و راز جزیره را افشا می‌کنند و به قهرمان ما کمک می‌کنند تا سفر خود را تسریع کند. تمام منابع و NFT‌ها را می‌توان از طریق ارز دیجیتالOLAND  خریداری کرد که توکن بومی بازی است و بازیکنان می‌توانند با انجام بازی مقدار OLAND Token خود را افزایش دهند. ارز دیجیتالOLAND  طوری طراحی شده است که در صرافی‌های متمرکز و غیرمتمرکز برای بازیکنان و سرمایه گذاران قابل دسترسی باشد. در بازی، توکن‌هایی مانند OcFood، OcWood، OcMetal، OcWater وجود دارد که قهرمان ما را قادر می‌سازد در جزیره زنده بماند و از طریق NFT های بازی به فناوری بهتری دسترسی پیدا کند تا درآمد کل خود را افزایش دهد. اوشن لند از طریق جمع‌آوری منابع مورد نیاز برای شخصیت اصلی بازی به بازیکنان پاداش می‌دهد. دارندگان توکن OLAND می‌توانند درآمد خود را با استیک و مبادله توکن‌های خود در بازی افزایش دهند. ارز دیجیتال OLAND روی شبکه اتریوم ساخته شده و سقف عرضه خود را به ۹۶۰،۰۰۰،۰۰۰ توکن محدود کرده است.

خرید اوشن لند

ارز دیجیتال اوشن لند یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اوشن لند به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اوشن لند خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اوشن لند در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اوشن لند خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اوشن لند خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اوشن لند

فروش اوشن لند در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اوشن لند، مقدار اوشن لند مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اوشن لند در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اوشن لند در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اوشن لند

خرید و فروش اوشن لند در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اوشن لند خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اوشن لند به تتر، نیاز نیست که ابتدا اوشن لند خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اوشن لند خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اوشن لند بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اوشن لند

برای ذخیره اوشن لند، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اوشن لند شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اوشن لند مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اوشن لند است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اوشن لند نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اوشن لند خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اوشن لند

قیمت اوشن لند در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اوشن لند تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اوشن لند، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اوشن لند قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اوشن لند و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اوشن لند را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اوشن لند را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023