خرید ارز دیجیتال اوآکس | فروش ارز دیجیتال OAX | قیمت لحظه‌ای OAX

او آکس

OAX - OAX
0.1845تتر
3.827%

قیمت او آکس

9,188.1تومان
(16,614)

حجم معاملات او آکس

52,083,037,245تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
9,237.9تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
8,839.5تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره او آکس

امور مالی غیرمتمرکز و دارایی های دیجیتال بخشی جدایی ناپذیر از آینده امور مالی و تجارت خواهند بود. ارز دیجیتال او آکس با این اعتقاد راه‌اندازی شد و قصد دارد با کمک بلاک چین و دنیای غیرمتمرکز گوشه‌های تازه‌ای از فناوری و ارتباطات میان شرکت‌ها و کسب و کارها را کشف کند. با تکامل اکوسیستم غیرمتمرکز و ارزهای دیجیتال و بلوغ بازار برای ارائه گزینه های قابل مقایسه برای جایگزینی سرویس‌های مالی سنتی، نیاز به توسعه فناوری و رفع محدودیت های این صنعت جدید حس می‌شود و پلتفرم‌های غیرمتمرکز باید برای توسعه هرچه بیشتر آن تلاش کنند. محدودیت‌های اصلی که در حال حاضر پلتفرم‌های ارز دیجیتال با آنها دست و پنجه نرم می‌کنند عبارت‌اند از سرعت، مقیاس‌پذیری، تعامل‌پذیری و اعتماد میان شبکه‌ها.  بنیاد ارز دیجیتال OAX در تلاش است تا از طریق ابزارها، فناوری، برنامه‌ها و کامیونیتی خود راه حل‌های تازه‌ای را برای بهتر شدن و رفع نواقص شبکه‌‌ها و بلاک چین ارائه دهد. توکن بومی این پلتفرم توکن OAX است و در سال ۲۰۱۷ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است.

 

خرید او آکس

ارز دیجیتال او آکس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید او آکس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید او آکس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید او آکس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید او آکس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه او آکس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش او آکس

فروش او آکس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش او آکس، مقدار او آکس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش او آکس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش او آکس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل او آکس

خرید و فروش او آکس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید او آکس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل او آکس به تتر، نیاز نیست که ابتدا او آکس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، او آکس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل او آکس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول او آکس

برای ذخیره او آکس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از او آکس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری او آکس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی او آکس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری او آکس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه او آکس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت او آکس

قیمت او آکس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی او آکس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت او آکس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه او آکس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت او آکس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت او آکس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی او آکس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023