قیمت OATH | خرید و فروش ارز دیجیتال اوث

اوث

OATH - OATH
0.02453تتر
13.535%

قیمت اوث

1,439.911تومان
(20,536)

حجم معاملات اوث

990,188,581تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,712.866تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,216.851تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اوث

ارز دیجیتال OATH توکن بومی پلتفرم به نام Byte Masons است که نرم‌افزارهایی در زمینه خدمات مالی غیر متمرکز (دیفای) و وب ۳ را با هداف ارائه فرصت‌های مالی بهتر در اختیار کاربران قرار می‌دهد. مجموعه نرم افزارهایی که اوث تاکنون عرضه کرده است شامل ریپر ( Reaper)، گراناری (Granaray) و ایثوس (Ethos) هستند. گراناری یک پلتفرم وام‌دهی است، ریپر یک چارچوب امنیتی است که برای خودکارسازی استراتژی‌های سرمایه‌ گذای ایجاد شده است و ایثوس یک پلتفرم کسب سود از طریق سپرده‌گذای ارزهای دیجیتال است. بایت ماسونز همچنین یک پلتفرم آموزشی در زمینه بلاک چین و دارایی‌های دیجیتال به نام Lrn.Fi را به بازار عرضه کرده است. ارز دیجیتال oath توکن حاکمیتی پروژه است. هولدرهای اوث حق رای دارند و می‌توانند در تصمیمات مدیریتی پلتفرم مشارکت کنند. ارز دیجیتال OATH روی بلاک چین فانتوم خلق شده است و یک ارز ضد تورمی است که سقف عرضه خود را به ۴۰۰ میلیون توکن محدود کرده است. قیمت خرید و فروش ارز دیجیتال oath در زمان ورود به بازار ۰.۵۵ دلار بود.

خرید اوث

ارز دیجیتال اوث یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اوث به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اوث خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اوث در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اوث خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اوث خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اوث

فروش اوث در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اوث، مقدار اوث مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اوث در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اوث در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اوث

خرید و فروش اوث در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اوث خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اوث به تتر، نیاز نیست که ابتدا اوث خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اوث خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اوث بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اوث

برای ذخیره اوث، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اوث شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اوث مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اوث است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اوث نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اوث خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اوث

قیمت اوث در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اوث تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اوث، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اوث قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اوث و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اوث را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اوث را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023