فروش سریع Oasys | قیمت OAS | خرید آسان OAS | نگهداری اوآسیس Oasys

اوآسیس

OAS - Oasys
0.073957تتر
2.799%

قیمت خرید اوآسیس

قیمت فروش اوآسیس

3,845.764تومان
3,808.785تومان
(4,947)

حجم معاملات اوآسیس

3,120,377,265تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
4,083.352تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
3,738.54تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اوآسیس

OAS با نماد OAS یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید اوآسیس

ارز دیجیتال اوآسیس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اوآسیس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اوآسیس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اوآسیس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اوآسیس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اوآسیس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اوآسیس

فروش اوآسیس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اوآسیس، مقدار اوآسیس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اوآسیس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اوآسیس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اوآسیس

خرید و فروش اوآسیس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اوآسیس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اوآسیس به تتر، نیاز نیست که ابتدا اوآسیس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اوآسیس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اوآسیس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اوآسیس

برای ذخیره اوآسیس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اوآسیس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اوآسیس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اوآسیس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اوآسیس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اوآسیس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اوآسیس

قیمت اوآسیس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اوآسیس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اوآسیس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اوآسیس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اوآسیس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اوآسیس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اوآسیس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023