خرید O3 سواپ | فروش ارز دیجیتال O3 Swap | قیمت لحظه‌ای O3 Swap

O3 سواپ

O3 - O3 Swap
0.0203تتر
0.09%

قیمت O3 سواپ

1,169.28تومان
(28,726)

حجم معاملات O3 سواپ

840,316,269تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,172.736تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,154.304تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره O3 سواپ

ارز دیجیتال O3 Swap اولین پروتکل کراس چینی است که به کاربران امکان انتقال دارایی‌ها و توکن‌های ارز دیجیتال را در میان بلاک چین‌ها می‌دهد. در حال حاضر پروتکل ارز دیجیتال O3 Swap با شبکه‌های اتریوم، بایننس اسمارت چین، نئو و Heco کار می‌کند و در آینده نزدیک پولکادات، پالیگان و دیگر شبکه‌ها به آن اضافه خواهد شد. ارز دیجیتال O3 Swap مزایای زیادی را برای کاربران خود فراهم می‌کند:

  • یکی از این مزایا کاربری بدون اجازه آن است، یعنی در هر شبکه ای می‌توان آن را انتقال داد و نیاز به هیچ مراجع قانونی وجود ندارد.
  • کاربران می‌توانند توکن O3 Swap را به صورت کراس چینی معامله کنند. یعنی تنها با یک کلیک، ارزهای دیجیتال را روی زنجیره‌ها و بلاک چین‌های مختلف انتقال دهند.
  • بهترین قیمت را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.
  • دارای مشوق برای کاربران خود است تا کاربران در شبکه مشارکت داشته باشند و فعالیت شبکه بالا برود.

 

خرید O3 سواپ

ارز دیجیتال O3 سواپ یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید O3 سواپ به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید O3 سواپ خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید O3 سواپ در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید O3 سواپ خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه O3 سواپ خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش O3 سواپ

فروش O3 سواپ در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش O3 سواپ، مقدار O3 سواپ مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش O3 سواپ در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش O3 سواپ در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل O3 سواپ

خرید و فروش O3 سواپ در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید O3 سواپ خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل O3 سواپ به تتر، نیاز نیست که ابتدا O3 سواپ خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، O3 سواپ خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل O3 سواپ بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول O3 سواپ

برای ذخیره O3 سواپ، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از O3 سواپ شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری O3 سواپ مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی O3 سواپ است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری O3 سواپ نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه O3 سواپ خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت O3 سواپ

قیمت O3 سواپ در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی O3 سواپ تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت O3 سواپ، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه O3 سواپ قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت O3 سواپ و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت O3 سواپ را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی O3 سواپ را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023