خرید ارز دیجیتال ان وای ام | فروش ارز دیجیتال NYM | قیمت لحظه‌ای NYM

ان وای ام

NYM - NYM
0.1498تتر
7.302%

قیمت ان وای ام

7,594.86تومان
(15,162)

حجم معاملات ان وای ام

8,786,240,345تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
8,193.12تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
7,569.51تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ان وای ام

ارز دیجیتال NYM نسل بعدی ارزهای حریم خصوصی است که توسط دانشمندان و توسعه دهندگان دانشگاه‌های بزرگی مانند ماساچوست آمریکا ایجاد شده است. ارز دیجیتال NYM ترکیبی از حریم خصوصی و شبکه را ارائه می‌کند که برای اپلیکیشن‌های کاراست و از توکن NYM برای پاداش به کاربران استفاده می‌شود. با پاداش دادن توکن NYM به کاربران، اکوسیستم آن پایدارتر می‌شود و در بلندمدت مقیاس‌پذیرتر خواهد شد. ارزش ارز دیجیتال ان وای ام کاملا به تقاضا برای حریم خصوصی شبکه و اینترنت وابسته است. در سال ۲۰۲۰ حدود ۴.۵ میلیارد کاربر اینترنت وجود داشته و این کاربران درباره استفاده از داده‌هایشان بدون اجازه و توسط شرکت‌های بزرگ نگرانند. توسعه دهندگان ارز دیجیتال NYM امیدوارند که بتوانند با کمک آن، حریم خصوصی افراد را حفظ کنند و اکوسیستمی پایدار به وجود بیاورند. ارز دیجیتال NYM در ماه آوریل سال ۲۰۲۲ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است. قیمت اولیه آن ۱.۸۶ دلار بوده و سقف عرضه آن در حدود یک میلیارد توکن است.

خرید ان وای ام

ارز دیجیتال ان وای ام یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ان وای ام به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ان وای ام خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ان وای ام در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ان وای ام خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ان وای ام خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ان وای ام

فروش ان وای ام در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ان وای ام، مقدار ان وای ام مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ان وای ام در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ان وای ام در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ان وای ام

خرید و فروش ان وای ام در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ان وای ام خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ان وای ام به تتر، نیاز نیست که ابتدا ان وای ام خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ان وای ام خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ان وای ام بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ان وای ام

برای ذخیره ان وای ام، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ان وای ام شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ان وای ام مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ان وای ام است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ان وای ام نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ان وای ام خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ان وای ام

قیمت ان وای ام در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ان وای ام تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ان وای ام، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ان وای ام قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ان وای ام و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ان وای ام را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ان وای ام را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023