خرید ارز دیجیتال NXD Next | فروش ارز دیجیتال ان ایکس دی نکست

ان ایکس دی نکست

NXDT - NXD Next
0.00265تتر
4.124%

قیمت خرید ان ایکس دی نکست

قیمت فروش ان ایکس دی نکست

137.27تومان
135.945تومان
(4,905)

حجم معاملات ان ایکس دی نکست

1,567,206,162تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
143.745تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
135.4052تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ان ایکس دی نکست

NXDT با نماد NXDT یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید ان ایکس دی نکست

ارز دیجیتال ان ایکس دی نکست یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ان ایکس دی نکست به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ان ایکس دی نکست خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ان ایکس دی نکست در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ان ایکس دی نکست خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ان ایکس دی نکست خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ان ایکس دی نکست

فروش ان ایکس دی نکست در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ان ایکس دی نکست، مقدار ان ایکس دی نکست مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ان ایکس دی نکست در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ان ایکس دی نکست در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ان ایکس دی نکست

خرید و فروش ان ایکس دی نکست در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ان ایکس دی نکست خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ان ایکس دی نکست به تتر، نیاز نیست که ابتدا ان ایکس دی نکست خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ان ایکس دی نکست خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ان ایکس دی نکست بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ان ایکس دی نکست

برای ذخیره ان ایکس دی نکست، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ان ایکس دی نکست شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ان ایکس دی نکست مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ان ایکس دی نکست است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ان ایکس دی نکست نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ان ایکس دی نکست خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ان ایکس دی نکست

قیمت ان ایکس دی نکست در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ان ایکس دی نکست تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ان ایکس دی نکست، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ان ایکس دی نکست قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ان ایکس دی نکست و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ان ایکس دی نکست را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ان ایکس دی نکست را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023