خرید نیوسایفر | فروش نیوسایفر | قیمت نیوسایفر و دیگر ارزهای دیجیتال در بیت برگ

نیوسایفر

NU - NuCypher
0تتر
0%

قیمت نیوسایفر

0تومان
(23,376)

حجم معاملات نیوسایفر

0تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره نیوسایفر

نوسایفر با نماد NU یک سیستم  رمزگذاری غیر متمرکز ، کنترل دسترسی و مدیریت کلید (KMS) ، و سرویس رمزگذاری برای بلاکچین عمومی است. NuCypher به اشتراک گذاری داده های رمزگذاری شده end-to-end در بلاک چین عمومی و راه حل های ذخیره سازی غیر متمرکز ارائه می دهد.

خرید نیوسایفر

ارز دیجیتال نیوسایفر یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید نیوسایفر به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید نیوسایفر خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید نیوسایفر در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید نیوسایفر خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه نیوسایفر خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش نیوسایفر

فروش نیوسایفر در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش نیوسایفر، مقدار نیوسایفر مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش نیوسایفر در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش نیوسایفر در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل نیوسایفر

خرید و فروش نیوسایفر در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید نیوسایفر خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل نیوسایفر به تتر، نیاز نیست که ابتدا نیوسایفر خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، نیوسایفر خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل نیوسایفر بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول نیوسایفر

برای ذخیره نیوسایفر، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از نیوسایفر شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری نیوسایفر مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی نیوسایفر است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری نیوسایفر نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه نیوسایفر خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت نیوسایفر

قیمت نیوسایفر در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی نیوسایفر تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت نیوسایفر، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه نیوسایفر قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت نیوسایفر و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت نیوسایفر را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی نیوسایفر را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.
سوالات متداول

بهترین کیف پول برای نگهداری NU کدام است؟ 

از بین کیف پول هایی که ارز NU را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا NU بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، NU بخرید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023