خرید ارز دیجیتال نوکو کلود | فروش ارز دیجیتال Nuco.cloud | قیمت لحظه‌ای NCDT

نوکو کلود

NCDT - Nuco cloud
0.3316تتر
0.33%

قیمت نوکو کلود

19,232تومان
(13,364)

حجم معاملات نوکو کلود

2,814,047,294تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
19,598تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
18,467تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره نوکو کلود

نوکو کلود یک پلتفرم محاسبات ابری غیرمتمرکز است که توان محاسباتی را به صورت غیرمتمرکز در اختصار کسب و کارها و کاربران خود قرار می‌دهد. این پلتفرم توان محاسباتی که در پایگاه‌های داده مورد استفاده قرار نمی‌گیرد و بی مصرف می‌ماند را به کسانی که به آن نیاز دارند می‌دهد و سرعت، دقت و پایداری بالایی در ارائه خدمات خود دارد. یکی از مهم‌ترین مزایای این پلتفرم کم هزینه بودن آن است که سرویس‌هایی تا ۹۰ درصد ارزان‌تر از سرویس‌های متمرکز ارائه می‌کند. توکن آن با نماد NCDT معامله می‌شود و در ماه سپتامبر سال ۲۰۲۰ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است. این توکن سقف عرضه دارد و تنها ۵۰ میلیون توکن از آن وارد بازار ارزهای دیجیتال خواهد شد.

خرید نوکو کلود

ارز دیجیتال نوکو کلود یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید نوکو کلود به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید نوکو کلود خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید نوکو کلود در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید نوکو کلود خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه نوکو کلود خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش نوکو کلود

فروش نوکو کلود در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش نوکو کلود، مقدار نوکو کلود مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش نوکو کلود در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش نوکو کلود در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل نوکو کلود

خرید و فروش نوکو کلود در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید نوکو کلود خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل نوکو کلود به تتر، نیاز نیست که ابتدا نوکو کلود خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، نوکو کلود خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل نوکو کلود بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول نوکو کلود

برای ذخیره نوکو کلود، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از نوکو کلود شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری نوکو کلود مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی نوکو کلود است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری نوکو کلود نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه نوکو کلود خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت نوکو کلود

قیمت نوکو کلود در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی نوکو کلود تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت نوکو کلود، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه نوکو کلود قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت نوکو کلود و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت نوکو کلود را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی نوکو کلود را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023