خرید ان شور نتورک | فروش ارز دیجیتال Nsure Network | قیمت لحظه‌ای NSURE

ان شور نتورک

NSURE - Nsure Network
0.00803تتر
0%

قیمت خرید ان شور نتورک

قیمت فروش ان شور نتورک

418.363تومان
414.348تومان
(5,055)

حجم معاملات ان شور نتورک

1,645,567,328تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
428.783تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
416.8تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ان شور نتورک

ارز دیجیتال Nsure Network یک پلتفرم بیمه برای اوپن فایننس است. پلتفرم Nsure Network برای معامله کردن ریسک‌های بیمه‌ای به وجود آمده است و قیمت پریمیوم‌ها بر اساس یک مدل قیمت گذاری فعال و پویا انجام می‌شود. این پلتفرم به کاربران خود امکان می‌دهد تا ریسک‌هایی که دارند را برون سپاری کنند و آنها را با ریسک‌های مورد علاقه شان ترید کنند. با استفاده از فرایند کپیتال ماینینگ هم این پلتفرم امن می‌ماند. کپیتال ماینینگ سرمایه مورد نظر برای پشتیبانی از ریسک‌های پلتفرم را فراهم می‌کند و در برابر مشارکت کاربران در استخرهای نقدینگی به آنها توکن NSURE پاداش می‌دهد. توکن‌های NSURE در هر بلاک مینت می‌شوند و پاداش داده می‌شوند. قیمت گذاری در پلتفرم Nsure Network به صورت کاملا پویا و بر اساس تقاضا برای سرمایه و پوشش بیمه برای محصولات انجام می‌شود. مدل سرمایه‌ای این پلتفرم به گونه‌ای است که همیشه برای درخواست‌ها عرضه مناسب وجود دارد و ریسک‌های سیستماتیک نیز تحت کنترل هستند. توکن بومی شبکه Nsure Network توکن NSURE نام دارد که در پایان سال ۲۰۲۰ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده و دارای سقف عرضه چهل و پنج میلیون عددی است.

خرید ان شور نتورک

ارز دیجیتال ان شور نتورک یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ان شور نتورک به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ان شور نتورک خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ان شور نتورک در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ان شور نتورک خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ان شور نتورک خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ان شور نتورک

فروش ان شور نتورک در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ان شور نتورک، مقدار ان شور نتورک مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ان شور نتورک در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ان شور نتورک در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ان شور نتورک

خرید و فروش ان شور نتورک در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ان شور نتورک خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ان شور نتورک به تتر، نیاز نیست که ابتدا ان شور نتورک خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ان شور نتورک خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ان شور نتورک بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ان شور نتورک

برای ذخیره ان شور نتورک، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ان شور نتورک شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ان شور نتورک مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ان شور نتورک است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ان شور نتورک نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ان شور نتورک خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ان شور نتورک

قیمت ان شور نتورک در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ان شور نتورک تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ان شور نتورک، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ان شور نتورک قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ان شور نتورک و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ان شور نتورک را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ان شور نتورک را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023