خرید NSTEPN | فروش ارز دیجیتال NSTEPN | قیمت لحظه‌ای ان استپ ان

ان استپ ان

NSTEPN - NSTEPN
0.000173تتر
0%

قیمت خرید ان استپ ان

قیمت فروش ان استپ ان

8.97694تومان
8.89029تومان
(4,745)

حجم معاملات ان استپ ان

0تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
8.97694تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
8.97694تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ان استپ ان

NSTEPN با نماد NSTEPN یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید ان استپ ان

ارز دیجیتال ان استپ ان یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ان استپ ان به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ان استپ ان خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ان استپ ان در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ان استپ ان خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ان استپ ان خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ان استپ ان

فروش ان استپ ان در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ان استپ ان، مقدار ان استپ ان مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ان استپ ان در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ان استپ ان در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ان استپ ان

خرید و فروش ان استپ ان در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ان استپ ان خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ان استپ ان به تتر، نیاز نیست که ابتدا ان استپ ان خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ان استپ ان خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ان استپ ان بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ان استپ ان

برای ذخیره ان استپ ان، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ان استپ ان شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ان استپ ان مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ان استپ ان است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ان استپ ان نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ان استپ ان خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ان استپ ان

قیمت ان استپ ان در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ان استپ ان تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ان استپ ان، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ان استپ ان قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ان استپ ان و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ان استپ ان را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ان استپ ان را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023