خرید و فروش ارز دیجیتال Nsewerpass | قیمت لحظه‌ای Nsewerpass

ان سوئرپس

NSEWERPASS - Nsewerpass
0.0058تتر
0%

قیمت خرید ان سوئرپس

قیمت فروش ان سوئرپس

302.18تومان
299.28تومان
(4,802)

حجم معاملات ان سوئرپس

0تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
302.18تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
302.18تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ان سوئرپس

NSEWERPASS با نماد NSEWERPASS یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید ان سوئرپس

ارز دیجیتال ان سوئرپس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ان سوئرپس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ان سوئرپس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ان سوئرپس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ان سوئرپس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ان سوئرپس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ان سوئرپس

فروش ان سوئرپس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ان سوئرپس، مقدار ان سوئرپس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ان سوئرپس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ان سوئرپس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ان سوئرپس

خرید و فروش ان سوئرپس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ان سوئرپس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ان سوئرپس به تتر، نیاز نیست که ابتدا ان سوئرپس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ان سوئرپس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ان سوئرپس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ان سوئرپس

برای ذخیره ان سوئرپس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ان سوئرپس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ان سوئرپس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ان سوئرپس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ان سوئرپس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ان سوئرپس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ان سوئرپس

قیمت ان سوئرپس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ان سوئرپس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ان سوئرپس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ان سوئرپس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ان سوئرپس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ان سوئرپس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ان سوئرپس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023