فروش ارز دیجیتال Nosana | خرید ارز دیجیتال NOS | قیمت لحظه‌ای نوسانا

نوسانا

NOS - Nosana
4.9826تتر
9.45%

قیمت نوسانا

294,969تومان
(21,753)

حجم معاملات نوسانا

44,701,943,173تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
348,113تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
286,036تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره نوسانا

ارز دیجیتال نوسانا با نماد NOS توکن بومی یک پلتفرم ارائه‌دهنده رایانش ابری است. پلتفرم Nosana به پروژه‌های متن‌باز کمک می‌کنند تا نرم‌افزارها را سریع‌تر و مقرون به صرفه‌تر بسازند. اکثر نرم‌افزارها روی ابر عمومی اجرا می‌شوند. ابر عمومی شامل سرورهایی است که متعلق به شرکت‌های بزرگ هستند اما در یک دنیای غیر متمرکز پروژه‌ها نباید برای عملیات روزانه خود به شرکت‌های بزرگ متکی باشند. نوسانا معتقد است که می‌توان محاسبات مورد نیاز را به روشی غیرمتمرکز ارائه داد. برای این منظور، نوسانا به کاربران اجازه می‌دهد ظرفیت CPU دستگاه‌های خود را به پروژه‌های مورد علاقه خود اجاره دهند و ارز دیجیتال NOS را پاداش بگیرند. اکثر سخت‌افزارها در نوسانا پشتیبانی می‌شوند و در نتیجه فرصت استفاده از نوسانا برای کسب درآمد اضافی در اختیار همه مردم قرار خواهد گرفت. همچنین، مشارکت در نوسانا به هیچ دانش فنی نیاز ندارد. ارز دیجیتال nos توکن ابزاری است که برای کارمزد خدمات پردازشی استفاده می‌شود. علاوه براین، رمز ارز نوسانا nos را می‌توان استیک کرد و با تایید تراکنش‌ها پاداش گرفت. همچنین، nos نقش حاکمیتی دارد و هولدرهای آن می‌توانند با رای خود تعیین کنند که منابع پروژه چگونه تخصیص داده شود. رمز ارز nos در سال ۲۰۲۲ و با قیمت حدودا ۰.۲۳ دلار وارد بازار شد. مجموع عرضه ارز دیجیتال نوسانا nos به ۱۰۰ میلیون توکن محدود شده است.

خرید نوسانا

ارز دیجیتال نوسانا یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید نوسانا به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید نوسانا خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید نوسانا در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید نوسانا خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه نوسانا خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش نوسانا

فروش نوسانا در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش نوسانا، مقدار نوسانا مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش نوسانا در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش نوسانا در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل نوسانا

خرید و فروش نوسانا در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید نوسانا خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل نوسانا به تتر، نیاز نیست که ابتدا نوسانا خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، نوسانا خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل نوسانا بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول نوسانا

برای ذخیره نوسانا، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از نوسانا شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری نوسانا مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی نوسانا است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری نوسانا نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه نوسانا خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت نوسانا

قیمت نوسانا در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی نوسانا تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت نوسانا، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه نوسانا قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت نوسانا و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت نوسانا را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی نوسانا را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023