خرید ارز دیجیتال Nine Chronicles	| فروش ناین کریونیکالز | قیمت لحظه‌ای WNCG

ناین کرونیکلز

WNCG - Nine Chronicles
0.08496تتر
2.38%

قیمت ناین کرونیکلز

5,658.336تومان
(23,298)

حجم معاملات ناین کرونیکلز

1,398,750,584تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
5,704.29تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
5,456.538تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ناین کرونیکلز

ناین کرونیکلز اولین بازی کاملا غیرمتمرکز و نقش آفرینی است که توسط کامیونیتی خود کنترل می‌شود. این بازی به صورت کامل روی بلاک چین قرار دارد و همه داده‌ها کاملا شفاف به نمایش گذاشته شده‌اند. بازی بلاک چینی Nine Chronicles از طریق سیستم libplanet توسعه داده می‌شود. این سیستم باعث می‌شود که بازی کاملا به صورت فرد به فرد اجرا شود و نیازی به هیچ سرور مرکزی وجود نداشته باشد. همه مراحل بازی از ساختن آیتم‌های جدید تا مبارزات سخت روی زنجیره قرار دارند و این مساله باعث می‌شود که اگر شرکت بازی هم کنار رود، بازی به صورتی کاملا مستقل به کار خود ادامه دهد. تیم توسعه دهنده این بازی برای تجربه یک بازی نقش‌آفرینی کاملا غیرمتمرکز دست به ساخت این بازی زده‌اند. در بازی‌های معمول آنلاین، اگر شرکت بازی بخواهد سرور‌های خود را خاموش کند، بازی به طور کلی از بین می‌رود. اما با توسعه بازی به طور کامل و روی بلاک چین، این مشکل از بین می‌رود و کاربران می‌توانند بدون نیاز به شرکت به کار خود ادامه دهند. توکن بومی این بازی با نماد WNCG در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و دارای محدودیت عرضه یک میلیارد عددی است.

خرید ناین کرونیکلز

ارز دیجیتال ناین کرونیکلز یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ناین کرونیکلز به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ناین کرونیکلز خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ناین کرونیکلز در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ناین کرونیکلز خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ناین کرونیکلز خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ناین کرونیکلز

فروش ناین کرونیکلز در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ناین کرونیکلز، مقدار ناین کرونیکلز مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ناین کرونیکلز در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ناین کرونیکلز در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ناین کرونیکلز

خرید و فروش ناین کرونیکلز در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ناین کرونیکلز خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ناین کرونیکلز به تتر، نیاز نیست که ابتدا ناین کرونیکلز خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ناین کرونیکلز خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ناین کرونیکلز بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ناین کرونیکلز

برای ذخیره ناین کرونیکلز، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ناین کرونیکلز شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ناین کرونیکلز مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ناین کرونیکلز است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ناین کرونیکلز نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ناین کرونیکلز خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ناین کرونیکلز

قیمت ناین کرونیکلز در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ناین کرونیکلز تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ناین کرونیکلز، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ناین کرونیکلز قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ناین کرونیکلز و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ناین کرونیکلز را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ناین کرونیکلز را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023