خرید ارز دیجیتال NIFRIEND | فروش ارز دیجیتال نی فرند | قیمت لحظه‌ای NIFRIEND

نی فرند

NIFRIEND - NIFRIEND
0.004242تتر
0%

قیمت خرید نی فرند

قیمت فروش نی فرند

221.0082تومان
218.8872تومان
(5,120)

حجم معاملات نی فرند

0تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
221.0082تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
221.0082تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره نی فرند

NIFRIEND با نماد NIFRIEND یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید نی فرند

ارز دیجیتال نی فرند یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید نی فرند به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید نی فرند خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید نی فرند در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید نی فرند خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه نی فرند خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش نی فرند

فروش نی فرند در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش نی فرند، مقدار نی فرند مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش نی فرند در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش نی فرند در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل نی فرند

خرید و فروش نی فرند در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید نی فرند خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل نی فرند به تتر، نیاز نیست که ابتدا نی فرند خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، نی فرند خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل نی فرند بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول نی فرند

برای ذخیره نی فرند، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از نی فرند شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری نی فرند مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی نی فرند است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری نی فرند نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه نی فرند خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت نی فرند

قیمت نی فرند در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی نی فرند تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت نی فرند، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه نی فرند قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت نی فرند و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت نی فرند را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی نی فرند را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023