خرید ارز دیجیتال NftyPlay | فروش ان اف تی پلی | قیمت ارز دیجیتال POLO

ان اف تی پلی

POLO - NftyPlay
0.000156تتر
1.882%

قیمت ان اف تی پلی

9.08684تومان
(26,624)

حجم معاملات ان اف تی پلی

3,496,238,170تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
9.58069تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
9.08103تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ان اف تی پلی

ان اف تی پلی یک پلتفرم برای تبدیل محتوا به ان اف تی است. NftyPlay به کاربران خود امکان می‌دهد تا به راحت‌ترین شکل انواع محتوا را از قبیل عکس، موسیقی و فیلم به ان اف تی تبدیل کنند و آنها را به فروش بگذارند یا جمع‌آوری کنند. طرز کار پلتفرم ارز دیجیتال ان اف تی پلی به این شکل است:
ابتدا کاربر در پلتفرم NftyPlay یک اکانت می‌سازند و محتوای خود را آپلود می‌کنند. سپس این محتوا را به ان اف تی تبدیل می‌کنند و به فروش یا اشتراک می‌گذارند. کاربران با این کار و با مشارکت خود در پلتفرم توکن‌ POLO که توکن بومی پلتفرم ان اف تی پلی است را دریافت می‌کنند. با استفاده از توکن POLO می‌توانند برای سرویس‌های مختلف در این پلتفرم پرداخت کنند، توکن‌های خود را با دیگر توکن‌ها مبادله کنند، در توزیع ان اف تی‌های خاص شرکت کنند و در پلتفرم NftyPlay تبلیغات داشته باشند. علاوه بر این می‌توان توکن POLO را استیک کرد و در حاکمیت پلتفرم شرکت کرد. کل عرضه توکن پولو ۱.۸ میلیارد عدد است که ۲۰ درصد از آن به تیم و ۱۵ درصد از آن به مارکتینگ اختصاص دارد.

 

خرید ان اف تی پلی

ارز دیجیتال ان اف تی پلی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ان اف تی پلی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ان اف تی پلی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ان اف تی پلی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ان اف تی پلی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ان اف تی پلی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ان اف تی پلی

فروش ان اف تی پلی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ان اف تی پلی، مقدار ان اف تی پلی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ان اف تی پلی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ان اف تی پلی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ان اف تی پلی

خرید و فروش ان اف تی پلی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ان اف تی پلی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ان اف تی پلی به تتر، نیاز نیست که ابتدا ان اف تی پلی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ان اف تی پلی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ان اف تی پلی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ان اف تی پلی

برای ذخیره ان اف تی پلی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ان اف تی پلی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ان اف تی پلی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ان اف تی پلی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ان اف تی پلی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ان اف تی پلی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ان اف تی پلی

قیمت ان اف تی پلی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ان اف تی پلی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ان اف تی پلی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ان اف تی پلی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ان اف تی پلی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ان اف تی پلی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ان اف تی پلی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023