فروش و خرید فوری NFTY Token | نگهداری ان اف تی وای توکن NFTY

ان اف تی وای توکن

NFTY - NFTY Token
0.001173تتر
0.947%

قیمت خرید ان اف تی وای توکن

قیمت فروش ان اف تی وای توکن

58.1808تومان
57.5943تومان
(11,236)

حجم معاملات ان اف تی وای توکن

3,201,943تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
58.4288تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
57.6352تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ان اف تی وای توکن

ارز دیجیتال NFTY توکن بومی پلتفرم NFTY Finance است. این پلتفرم یک بازار غیر متمرکز برای خرید و فروش وام‌هایی است که با NFT پشتیبانی می‌شوند. پروتکل NFTY از قراردادهای هوشمند برای تسهیل وام دادن و وام گرفتن استفاده می‌کند. وام‌دهنده‌ها یک میز لندینگ ایجاد می‌کنند و وام‌دهنده‌‌ها از NFTها به عنوان وثیقه وام استفاده می‌کنند. پوزیشن‌های وام‌دهی که به عنوان پوزیشن وام عمل می‌کنند با استفاده از NFT توکنیزه می‌شوند. کاربران می‌توانند نرخ بهره این وام‌ها را خرید و فروش کنند یا در دیگر بازارهای مشتقات مشارکت کنند. پلتفرم NFTY Finance تلاش می‌کند مشکلات فعلی پروتکل‌‌های مبتنی بر دارایی‌های دیجیتال را با محصولاتی مثل نقدینگی و انتقال وام رفع کند. ارز دیجیتال nfty برای پرداخت کارمزد وام‌ها استفاده می‌شود. همچنین، nfty نقش حاکمیتی دارد و هولدرهای آن می‌توانند با رای خود در مورد نحوه تخصیص منابع تصمیم‌گیری کنند. مجموع عرضه ارز دیجیتال nfty به ۱,۴۵۶,۲۴۰,۳۵۳ محدود شده است. قیمت خرید و فروش ارز دیجیتال nfty در زمان ورود به بازار رمز ارزها در سال ۲۰۲۱ حدودا ۰.۰۱۷۱۵ دلار بود. ارز دیجیتال nfty یک توکن چند زنجیره‌ای است که روی شبکه‌های اتریوم، بایننس و پالیگان عرضه شده است.

خرید ان اف تی وای توکن

ارز دیجیتال ان اف تی وای توکن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ان اف تی وای توکن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ان اف تی وای توکن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ان اف تی وای توکن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ان اف تی وای توکن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ان اف تی وای توکن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ان اف تی وای توکن

فروش ان اف تی وای توکن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ان اف تی وای توکن، مقدار ان اف تی وای توکن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ان اف تی وای توکن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ان اف تی وای توکن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ان اف تی وای توکن

خرید و فروش ان اف تی وای توکن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ان اف تی وای توکن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ان اف تی وای توکن به تتر، نیاز نیست که ابتدا ان اف تی وای توکن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ان اف تی وای توکن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ان اف تی وای توکن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ان اف تی وای توکن

برای ذخیره ان اف تی وای توکن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ان اف تی وای توکن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ان اف تی وای توکن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ان اف تی وای توکن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ان اف تی وای توکن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ان اف تی وای توکن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ان اف تی وای توکن

قیمت ان اف تی وای توکن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ان اف تی وای توکن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ان اف تی وای توکن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ان اف تی وای توکن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ان اف تی وای توکن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ان اف تی وای توکن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ان اف تی وای توکن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

دریافت پاداش

به کلابینو بروید و با انجام فعالیت‌ها پاداش بگیرید

Gift

بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023