خرید آنی رمز ارز NFTD | فروش سریع ارز دیجیتال NFTD | قیمت روز ان اف ترید NFTrade

ان اف ترید

NFTD - NFTrade
0.02914تتر
0.884%

قیمت خرید ان اف ترید

قیمت فروش ان اف ترید

1,521.108تومان
1,506.538تومان
(4,912)

حجم معاملات ان اف ترید

2,280,124,857تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,549.296تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,490.31تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ان اف ترید

NFTD با نماد NFTD یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید ان اف ترید

ارز دیجیتال ان اف ترید یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ان اف ترید به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ان اف ترید خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ان اف ترید در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ان اف ترید خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ان اف ترید خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ان اف ترید

فروش ان اف ترید در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ان اف ترید، مقدار ان اف ترید مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ان اف ترید در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ان اف ترید در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ان اف ترید

خرید و فروش ان اف ترید در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ان اف ترید خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ان اف ترید به تتر، نیاز نیست که ابتدا ان اف ترید خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ان اف ترید خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ان اف ترید بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ان اف ترید

برای ذخیره ان اف ترید، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ان اف ترید شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ان اف ترید مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ان اف ترید است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ان اف ترید نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ان اف ترید خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ان اف ترید

قیمت ان اف ترید در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ان اف ترید تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ان اف ترید، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ان اف ترید قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ان اف ترید و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ان اف ترید را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ان اف ترید را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023