خرید ارز دیجیتال NFT Art Finance	| فروش ان اف تی آرت فایننس | قیمت لحظه‌ای NFTART

ان اف تی آرت فایننس

NFTART - NFT Art Finance
0تتر
5.362%

قیمت ان اف تی آرت فایننس

0.000005تومان
(26,328)

حجم معاملات ان اف تی آرت فایننس

4,787,121,331تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000005تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000004تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ان اف تی آرت فایننس

ان اف تی آرت یک توکن کاربردی و ضد تورمی است که روی بلاک چینی بایننس اسمارت چین قرار دارد. این توکن برای تقویت اکوسیستم ان اف تی‌ها به وجود آمده است. توکنومیک ارز دیجیتال NFTART به گونه‌ای است که برای هولدرهای آن ۵ درصد پاداش در نظر گرفته می‌شود و ۵ درصد هر تراکنشی که روی بلاک چین اتفاق می‌افتد سوزانده می‌شود. ارز دیجیتال ان اف تی آرت در ماه مارس سال ۲۰۲۱ لانچ شد. پلتفرم‌های enter.art و enter.audio اولین پلتفرم‌هایی بودند که از این توکن به عنوان توکن کاربردی استفاده کردند و پلتفرم‌های بیشتری نیز از این توکن استفاده خواهند کرد. در پلتفرم اینتر، شما به عنوان یک هنرمند، به تمام ابزارهایی که برای ورود به دنیای ان اف تی نیاز دارید دسترسی دارید. همه این ابزارها رایگان هستند و تنها کارمزدی که باید پرداخت شود، کارمزد تراکنش‌ها روی اسمارت چین بایننس است که نسبت به دیگر شبکه‌های ارز دیجیتال و غیرمتمرکز، کم به شمار می‌آید. شما می‌توانید برای ان اف تی‌های خود تا ۲۰ درصد رویالیتی بگیرید و از رشد ارزش آنها در آینده سود کنید.

خرید ان اف تی آرت فایننس

ارز دیجیتال ان اف تی آرت فایننس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ان اف تی آرت فایننس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ان اف تی آرت فایننس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ان اف تی آرت فایننس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ان اف تی آرت فایننس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ان اف تی آرت فایننس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ان اف تی آرت فایننس

فروش ان اف تی آرت فایننس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ان اف تی آرت فایننس، مقدار ان اف تی آرت فایننس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ان اف تی آرت فایننس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ان اف تی آرت فایننس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ان اف تی آرت فایننس

خرید و فروش ان اف تی آرت فایننس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ان اف تی آرت فایننس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ان اف تی آرت فایننس به تتر، نیاز نیست که ابتدا ان اف تی آرت فایننس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ان اف تی آرت فایننس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ان اف تی آرت فایننس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ان اف تی آرت فایننس

برای ذخیره ان اف تی آرت فایننس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ان اف تی آرت فایننس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ان اف تی آرت فایننس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ان اف تی آرت فایننس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ان اف تی آرت فایننس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ان اف تی آرت فایننس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ان اف تی آرت فایننس

قیمت ان اف تی آرت فایننس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ان اف تی آرت فایننس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ان اف تی آرت فایننس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ان اف تی آرت فایننس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ان اف تی آرت فایننس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ان اف تی آرت فایننس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ان اف تی آرت فایننس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه ان اف تی آرت فایننس

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه ان اف تی آرت فایننس دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023