خرید ارز دیجیتال Newton | فروش ارز دیجیتال نیوتون | قیمت لحظه‌ای NEW

نیوتون

NEW - Newton
0.000062تتر
1.05%

قیمت نیوتون

3.52317تومان
(28,133)

حجم معاملات نیوتون

1,525,758,410تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
3.59613تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
3.48384تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره نیوتون

ارز دیجیتال نیوتون برای ایجاد زیرساخت‌های یک اقتصاد کامیونیتی محور به وجود آمده است. ارز دیجیتال Newton قصد دارد با فراهم کردن سرویس‌هایی برای حاکمیت، همکاری و مشوق‌ها اکوسیستمی تازه به وجود بیاورد که غیرمتمرکز است و هرکسی در آن سهم دارد. ارز دیجیتال نیوتون از یک بلاک چین عمومی بهره می‌برد که New Chain نام دارد، همچنین از دیگر زیرساخت‌های ارز دیجیتال Newton می‌توان سرویس ذخیره‌سازی غیرمتمرکز آن  یا New Net و اینترنت اشیا که New IOT نام دارد، برشمرد. بلاک چین اصلی ارز دیجیتال نیوتوم در ماه دسامبر سال ۲۰۱۸ وارد چرخه شد که از یک ساختار زنجیره اصلی و زنجیره فرعی تشکیل شده است و مکانیزم اجماع ان POA است. ارز دیجیتال نیوتون همچنین از اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز در حوزه هویت دیجیتالی، اعتبار، زنجیره تامین و دیجیتال مارکتینگ پشتیبانی می‌کند. اولین اپلیکیشن غیرمتمرکزی که روی بلاک چین نیوتون اجرا شد، New Mall نام دارد که یک زنجیره خرده فروشی آنلاین است. علاوه بر این ارز دیجیتال نیوتون قصد دارد از اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز در حوزه‌هایی مانند کشاورزی، پرداخت، سلامت و بازی‌ها پشتیبانی کنید. توکن ارز دیجیتال Newton، توکن NEW نام دارد و در ماه آوریل سال ۲۰۱۹ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است.

خرید نیوتون

ارز دیجیتال نیوتون یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید نیوتون به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید نیوتون خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید نیوتون در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید نیوتون خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه نیوتون خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش نیوتون

فروش نیوتون در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش نیوتون، مقدار نیوتون مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش نیوتون در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش نیوتون در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل نیوتون

خرید و فروش نیوتون در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید نیوتون خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل نیوتون به تتر، نیاز نیست که ابتدا نیوتون خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، نیوتون خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل نیوتون بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول نیوتون

برای ذخیره نیوتون، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از نیوتون شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری نیوتون مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی نیوتون است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری نیوتون نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه نیوتون خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت نیوتون

قیمت نیوتون در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی نیوتون تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت نیوتون، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه نیوتون قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت نیوتون و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت نیوتون را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی نیوتون را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023