فروش ارز دیجیتال NET ZERO | قیمت لحظه‌ای و خرید نت زیرو NZERO

نت زیرو

NZERO - NET ZERO
0.02401تتر
28.327%

قیمت خرید نت زیرو

قیمت فروش نت زیرو

1,253.322تومان
1,241.317تومان
(5,008)

حجم معاملات نت زیرو

8,772,366,541تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,418.796تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
955.26تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره نت زیرو

NZERO با نماد NZERO یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید نت زیرو

ارز دیجیتال نت زیرو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید نت زیرو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید نت زیرو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید نت زیرو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید نت زیرو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه نت زیرو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش نت زیرو

فروش نت زیرو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش نت زیرو، مقدار نت زیرو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش نت زیرو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش نت زیرو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل نت زیرو

خرید و فروش نت زیرو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید نت زیرو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل نت زیرو به تتر، نیاز نیست که ابتدا نت زیرو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، نت زیرو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل نت زیرو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول نت زیرو

برای ذخیره نت زیرو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از نت زیرو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری نت زیرو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی نت زیرو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری نت زیرو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه نت زیرو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت نت زیرو

قیمت نت زیرو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی نت زیرو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت نت زیرو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه نت زیرو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت نت زیرو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت نت زیرو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی نت زیرو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023