خرید ارز دیحیتال نئوفای | فروش سریع NEOFI | قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال NEOFI

نئوفای

NEOFI - NEOFI
0.000726تتر
0.22%

قیمت نئوفای

36.23239تومان
(14,832)

حجم معاملات نئوفای

1,910,946تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
36.50185تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
36.23239تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره نئوفای

ارز دیجیتال نئوفای در سال ۲۰۲۱ ایجاد شد. هدف اصلی از ایجاد پلتفرم نئوفای، ایجاد راهکارها و امکاناتی برای سرمایه‌گذاران بود تا بتوانند به صورت غیرمستقیم در دنیای ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کنند و سود به دست بیاورند. کاربران می‌توانند به کمک پلتفرم ارز دیجیتال NeoFi یک سبد دارایی از ارزهای دیجیتال بسازند و آنها را در بلندمدت هولد کنند و سود کسب کنند. در این پلتفرم، سبدهای دارایی از پیش تعیین شده‌ای وجود دارند که از کریپتوکارنسی و دارایی‌های دیگر تشکیل شده‌اند و سود و زیان آنها به نمایش گذاشته شده است. از طرف دیگر، این پلتفرم به گونه‌ای طراحی شده است که بتواند استراتژی سرمایه‌گذاری شما را دنبال کند. به گونه‌ای که اگر سبد سرمایه‌گذاری هر فرد با استراتژی او هم خوان نباشد، NeoFi این سبد را بهینه می‌کند. پلتفرم ارز دیجیتال NeoFi از ارزهای فیات نیز پشتیبانی می‌کند و کاربران می‌توانند با ارزهای فیات نیز به معامله در آن بپردازند. توکن بومی پلتفرم NeoFi با نماد NEOFI در بازار معامله می‌شود و دارای محدودیت عرضه ۳۵۰ میلیون عددی است. امکان استیک ارزهای دیجیتال نیز در این پلتفرم وجود دارد و کاربران می‌توانند به صورت غیرمستقیم از بازار درآمد کسب کنند.

خرید نئوفای

ارز دیجیتال نئوفای یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید نئوفای به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید نئوفای خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید نئوفای در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید نئوفای خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه نئوفای خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش نئوفای

فروش نئوفای در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش نئوفای، مقدار نئوفای مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش نئوفای در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش نئوفای در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل نئوفای

خرید و فروش نئوفای در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید نئوفای خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل نئوفای به تتر، نیاز نیست که ابتدا نئوفای خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، نئوفای خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل نئوفای بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول نئوفای

برای ذخیره نئوفای، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از نئوفای شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری نئوفای مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی نئوفای است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری نئوفای نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه نئوفای خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت نئوفای

قیمت نئوفای در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی نئوفای تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت نئوفای، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه نئوفای قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت نئوفای و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت نئوفای را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی نئوفای را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023