خرید و فروش ارز آلیس ALICE | ارز My Neighbor Alice

مای نیبر آلیس

ALICE - MyNeighborAlice
1.296تتر
5.882%

قیمت مای نیبر آلیس

64,540تومان
(19,388)

حجم معاملات مای نیبر آلیس

196,519,487,761تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
65,885تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
60,905تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره مای نیبر آلیس

ارز دیجیتال مای نیبر آلیس My Neighbor Alice که با نماد ALICE در بازار معامله می‌شود، یک بازی P2E است که روی بلاک‌چین کرومیا Chromia ساخته شده است. بازی My Neighbor Alice خود به عنوان بازی‌ای معرفی کرده است که بازیکنان می‌توانند در آن جزیره‌های مجازی بخرند، آیتم‌های جذاب و هیجان انگیزی بسازند و دوست‌های تازه پیدا کنند. هر بازیکنی برای خود آواتاری دارد که می‌تواند آن را در طول بازی تغییر دهد و طوری که می‌خواهد آن را شخصیت‌پردازی کند. همه آیتم‌هایی که در بازی ایجاد یا خرید و فروش می‌شوند به صورت NFT هستند.

ارز دیجیتال آلیس ALICE

 

ارز دیجیتال مای نیبر آلیس ALICE سعی دارد تا بلاک‌چین را به میلیونها بازیکن معرفی کند و هدف اصلی آن بازیکنان بازی‌های کامپیوتری سنتی است که هنوز وارد فضای ارزهای دیجیتال و NFT نشده‌اند. با وجودی که این بازی بلاک‌چینی است و از امکانات دیفای بهره می‌برد، اما بازیکنان و کاربران برای ورود و استفاده از آن نیازی به اطلاعات زیادی در حوزه بلاک‌چین ندارند. بازی My Neighbor Alice از بازی‌های معروف زیادی ایده گرفته است، مانند Animal Crossing، ماینکرافت و ...

آلیس ALICE توسط یک استودیو بازیهای موبایلی سوئدی به نام شرکت Antler Interactive به وجود آمده است. این شرکت در سال 2019 توسط شرکت بلاک‌چین کرومیا Chromia خریداری شد. از زمانی که بازی آلیس ایجاد شده است، این بازی توانسته 2.1 میلیون دلار سرمایه جمع‌آوری کند. توکن بومی این بازی ALICE نام دارد که کاربران و بازیکنان می‌توانند از طریق آن آیتم‌های مختلفی را در بازی خرید و فروش کنند مانند، زمین‌ها، آواتارها و ...

از توکن آلیس ALICE برای اجاره زمین نیز استفاده می‌شود، همچنین کاربران می‌توانند از بقیه بخواهند برای بازدید زمین و یا جزیره مجازیشان به آنها ارز پرداخت کنند.  در صورتی که بازیکنان به اندازه کافی توکن آلیس خود را استیک کرده باشند، امکان باز کردن قفل بعضی از وسایل و خرید آنها را نیز خواهند داشت. توکن آلیس به عنوان یک توکن حاکمیتی نیز به کار می‌رود و با استفاده از آن می‌توان در تصمیمات شبکه موثر بود.

 

تاریخچه قیمت ارز دیجیتال آلیس ALICE

 

توکن آلیس یک توکن با استاندارد ERC-20 است که روی بلاک‌چین لایه اول کرومیا ایجاد شده است. این ارز برای اولین بار در ماه مارس سال 2021 با قیمت 20.8 دلاری وارد بازار شد. در ابتدای ورود آلیس به بازار، شاهد وضعیت خوبی در ارزهای دیجیتال نبودیم و توکن آلیس نیز روندی رو به پایین را تجربه کرد و به کف 3.7 دلاری در ماه جولای 2021 رسید. با این حال آلیس توانست خود را بهبود دهد و رشد کند و به بالاترین قیمت خود در پایان سال 2021 و در قیمت 27.22 دلاری برسد. آلیس کف قیمتی خود را در پایان سال 2022 و در قیمت 1.05 دلار تجربه کرد.

خرید مای نیبر آلیس

ارز دیجیتال مای نیبر آلیس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید مای نیبر آلیس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید مای نیبر آلیس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید مای نیبر آلیس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید مای نیبر آلیس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه مای نیبر آلیس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش مای نیبر آلیس

فروش مای نیبر آلیس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش مای نیبر آلیس، مقدار مای نیبر آلیس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش مای نیبر آلیس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش مای نیبر آلیس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل مای نیبر آلیس

خرید و فروش مای نیبر آلیس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید مای نیبر آلیس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل مای نیبر آلیس به تتر، نیاز نیست که ابتدا مای نیبر آلیس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، مای نیبر آلیس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل مای نیبر آلیس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول مای نیبر آلیس

برای ذخیره مای نیبر آلیس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از مای نیبر آلیس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری مای نیبر آلیس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی مای نیبر آلیس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری مای نیبر آلیس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه مای نیبر آلیس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت مای نیبر آلیس

قیمت مای نیبر آلیس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی مای نیبر آلیس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت مای نیبر آلیس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه مای نیبر آلیس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت مای نیبر آلیس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت مای نیبر آلیس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی مای نیبر آلیس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.
سوالات متداول

بهترین کیف پول برای نگهداری ALICE کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز ALICE را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا ALICE بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، ALICE بخرید.

رمز ارزهای مشابه مای نیبر آلیس

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه مای نیبر آلیس دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023