خرید مای متا تریدر MMT | فروش ارز دیجیتال MMT به همراه قیمت لحظه‌ای

مای متا تریدر

MMT - MyMetaTrader
0.000849تتر
3.08%

قیمت مای متا تریدر

48.6477تومان
(2,533)

حجم معاملات مای متا تریدر

1,126,934,486تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
51.7419تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
48.1893تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره مای متا تریدر

MyMetaTrader چیست؟

MyMetaTrader یک پلتفرم معاملاتی غیرمتمرکز است که به کاربران اجازه می‌دهد تا با هزینه‌های معاملاتی بسیار پایین و اهرم‌های متنوع، به معاملات در بازارهای مختلف بپردازند. این پلتفرم امکانات بسیاری از جمله تا ۱۵۰ برابر اهرم در بازارهای رمز ارز، ۱۰۰۰ برابر در فارکس و کالاها، ۱۰۰ برابر در سهام و ۳۵ برابر در شاخص‌ها ارائه می‌دهد. همچنین، MyMetaTrader در آینده قصد دارد اهرم ۱۰ برابری را بر روی قیمت‌های پایه NFT نیز ارائه دهد.

ویژگی‌های کلیدی MyMetaTrader

  1. هزینه‌های معاملاتی بسیار پایین: معماری پلتفرم به گونه‌ای طراحی شده است که هزینه‌های معاملاتی را به حداقل ممکن می‌رساند.
  2. اهرم‌های متنوع و گسترده: کاربران می‌توانند با استفاده از اهرم‌های مختلف، سرمایه‌گذاری‌های خود را بهینه کنند.
  3. پلتفرم غیرمتمرکز: MyMetaTrader به صورت جامعه‌محور مدیریت می‌شود و تصمیم‌گیری‌ها از طریق یک فرآیند شفاف و دموکراتیک انجام می‌شود. این مدل مدیریتی امکان نوآوری مستمر و توسعه محصولات و ویژگی‌های جدید را فراهم می‌کند.
  4. مشارکت در درآمد و حکمرانی: دارندگان توکن MyMetaTrader می‌توانند در تصمیم‌گیری‌ها و توزیع درآمد پلتفرم مشارکت داشته باشند.
  5. Price Feed Express (PFE): یک الگوریتم پیشرفته که تغییرات قیمت را در زمان واقعی نظارت می‌کند و نودهایی که داده‌های قیمتی نادرست ارائه می‌دهند را حذف می‌کند. این قابلیت باعث افزایش دقت داده‌های قیمتی و کاهش ریسک ضرر برای معامله‌گران می‌شود.
  6. ویژگی‌های Vault و Staking: کاربران می‌توانند توکن‌های خود را در صندوق‌های mTrader قرار داده و بر روی دارایی‌های خود سود کسب کنند. این ویژگی‌ها همچنین امنیت دارایی‌ها را از هک و سرقت تضمین می‌کنند.

امکانات آینده

  • معاملات واقعیت مجازی: MyMetaTrader قصد دارد ویژگی معاملات در واقعیت مجازی را ارائه دهد.
  • ربات‌های معاملاتی مبتنی بر هوش مصنوعی: توسعه ربات‌های معاملاتی هوشمند برای بهبود تجربه معاملاتی کاربران.

مشارکت و حکمرانی

پلتفرم MyMetaTrader به صورت جامعه‌محور مدیریت می‌شود و دارندگان توکن‌های این پلتفرم می‌توانند در فرآیندهای تصمیم‌گیری و توزیع درآمد مشارکت داشته باشند. این مدل مدیریتی باعث شفافیت و دموکراسی بیشتر در عملکرد پلتفرم می‌شود.

امنیت و سودآوری

با استفاده از ویژگی‌های Vault و Staking، کاربران می‌توانند دارایی‌های خود را ایمن نگه داشته و سود کسب کنند. توکن‌های ذخیره شده در این صندوق‌ها، ضمن حفظ امنیت، امکان کسب درآمد را فراهم می‌کنند.

خرید مای متا تریدر

ارز دیجیتال مای متا تریدر یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید مای متا تریدر به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید مای متا تریدر خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید مای متا تریدر در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید مای متا تریدر خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه مای متا تریدر خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش مای متا تریدر

فروش مای متا تریدر در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش مای متا تریدر، مقدار مای متا تریدر مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش مای متا تریدر در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش مای متا تریدر در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل مای متا تریدر

خرید و فروش مای متا تریدر در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید مای متا تریدر خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل مای متا تریدر به تتر، نیاز نیست که ابتدا مای متا تریدر خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، مای متا تریدر خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل مای متا تریدر بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول مای متا تریدر

برای ذخیره مای متا تریدر، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از مای متا تریدر شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری مای متا تریدر مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی مای متا تریدر است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری مای متا تریدر نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه مای متا تریدر خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت مای متا تریدر

قیمت مای متا تریدر در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی مای متا تریدر تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت مای متا تریدر، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه مای متا تریدر قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت مای متا تریدر و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت مای متا تریدر را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی مای متا تریدر را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023