خرید و فروش ارز دیجیتال My Crypto Heroes | قیمت لحظه‌ای مای کریپتو هیروز MCHC

مای کریپتو هیروز

MCHC - My Crypto Heroes
0.11015تتر
2.417%

قیمت مای کریپتو هیروز

5,496.485تومان
(16,333)

حجم معاملات مای کریپتو هیروز

14,685,181,164تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
5,547.383تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
5,291.396تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره مای کریپتو هیروز

مای کریپتو هیروز یک بازی نقش آفرینی چند نفره است که روی بلاک چین اتریوم و پالیگان قرار دارد.توکن بومی این بازی بلاک چینی با نماد MCHC معامله می‌شود و توکن حاکمیتی آن است. بازی بلاک چینی My Crypto Heroes در کشور ژاپن و در سراسر جهان کامیونیتی بزرگی دارد و یکی از پرطرفدارترین بازی‌های بلاک چینی است. ارز دیجیتال این بازی کارکردهای مختلفی در اکوسیستم آن دارد. بازیکنان و کاربران می‌توانند با هولد کردن آن در مورد قوانین بازی تصمیم بگیرند. تهیه‌کنندگان بعدی بازی را تعیین کنند و ان اف تی‌های بازی در بازار خرید و فروش ان اف تی اوپن سی را خرید و فروش کنند. در بازی ارز دیجیتال My Crypto Heroes ۳ نوع مختلف ان اف تی موجود است. نوع اول قهرمانان یا هیروها هستند که برای بازی کردن لازمند. نوع دوم ان اف تی‌ها، سلاح‌های آنها هستند و هر قهرمان می‌تواند دو اسلحه را با خود به همراه داشته باشد. سرزمین‌ها نیز نوع سوم ان اف تی‌ها هستند که کاربران و بازیکنان می‌توانند از طریق آنها درآمد کسب کنند. توکن MCHC دارای محدودیت عرضه ۵۰ میلیون عددی است و در ماه می سال ۲۰۲۱ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است.

خرید مای کریپتو هیروز

ارز دیجیتال مای کریپتو هیروز یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید مای کریپتو هیروز به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید مای کریپتو هیروز خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید مای کریپتو هیروز در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید مای کریپتو هیروز خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه مای کریپتو هیروز خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش مای کریپتو هیروز

فروش مای کریپتو هیروز در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش مای کریپتو هیروز، مقدار مای کریپتو هیروز مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش مای کریپتو هیروز در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش مای کریپتو هیروز در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل مای کریپتو هیروز

خرید و فروش مای کریپتو هیروز در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید مای کریپتو هیروز خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل مای کریپتو هیروز به تتر، نیاز نیست که ابتدا مای کریپتو هیروز خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، مای کریپتو هیروز خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل مای کریپتو هیروز بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول مای کریپتو هیروز

برای ذخیره مای کریپتو هیروز، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از مای کریپتو هیروز شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری مای کریپتو هیروز مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی مای کریپتو هیروز است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری مای کریپتو هیروز نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه مای کریپتو هیروز خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت مای کریپتو هیروز

قیمت مای کریپتو هیروز در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی مای کریپتو هیروز تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت مای کریپتو هیروز، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه مای کریپتو هیروز قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت مای کریپتو هیروز و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت مای کریپتو هیروز را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی مای کریپتو هیروز را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023