خرید ارز دیجیتال ام یو ایکس پروتکل MCB | فروش و قیمت MUX Protocol

ام یو ایکس پروتکل

MCB - MUX Protocol
6.785تتر
0.57%

قیمت ام یو ایکس پروتکل

381,317تومان
(29,331)

حجم معاملات ام یو ایکس پروتکل

1,528,949,324تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
383,508تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
373,224تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ام یو ایکس پروتکل

پلتفرم ارز دیجیتال MUX Protocol یک صرافی غیرمتمرکز برای معاملات فیوچرز است. این پلتفرم، روی شبکه‌های لایه دوم اتریوم یعنی آربیتروم و بایننس اسمارت چین ایجاد شده است. این پلتفرم امنیت بالایی دارد و در برابر سانسور مقاوم است. برای ترید کردن در پلتفرم MUX Protocol نیاز به هیچ مجوزی نیست و همه کاربران می‌توانند در این پلتفرم معامله کنند. MUX Protocol به جای استفاده از دفتر سفارشات، از بازارساز خودکار استفاده می‌کند تا نقدینگی ارزها و معاملات خود را بالا ببرد. کاربران و سرمایه‌گذاران می‌توانند با فراهم کردن نقدینگی، هم در کارایی این پلتفرم شرکت داشته باشند و هم برای مشارکت خود پاداش دریافت کنند. پلتفرم MUX Protocol توسط لیو جی به وجود آمده است که قبلا در شرکت بزرگ تکنولوژی بایدو توسعه دهنده و مهندس بوده است. توکن بومی این پلتفرم با نماد MCB در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. این توکن دارای محدودیت عرضه ۱۰ میلیون عددی است و ۱۰ درصد از آن به تیم توسعه دهنده این پلتفرم اختصاص داده شده است.

خرید ام یو ایکس پروتکل

ارز دیجیتال ام یو ایکس پروتکل یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ام یو ایکس پروتکل به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ام یو ایکس پروتکل خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ام یو ایکس پروتکل در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ام یو ایکس پروتکل خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ام یو ایکس پروتکل خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ام یو ایکس پروتکل

فروش ام یو ایکس پروتکل در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ام یو ایکس پروتکل، مقدار ام یو ایکس پروتکل مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ام یو ایکس پروتکل در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ام یو ایکس پروتکل در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ام یو ایکس پروتکل

خرید و فروش ام یو ایکس پروتکل در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ام یو ایکس پروتکل خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ام یو ایکس پروتکل به تتر، نیاز نیست که ابتدا ام یو ایکس پروتکل خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ام یو ایکس پروتکل خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ام یو ایکس پروتکل بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ام یو ایکس پروتکل

برای ذخیره ام یو ایکس پروتکل، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ام یو ایکس پروتکل شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ام یو ایکس پروتکل مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ام یو ایکس پروتکل است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ام یو ایکس پروتکل نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ام یو ایکس پروتکل خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ام یو ایکس پروتکل

قیمت ام یو ایکس پروتکل در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ام یو ایکس پروتکل تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ام یو ایکس پروتکل، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ام یو ایکس پروتکل قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ام یو ایکس پروتکل و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ام یو ایکس پروتکل را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ام یو ایکس پروتکل را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه ام یو ایکس پروتکل

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه ام یو ایکس پروتکل دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023