خرید ارز دیجیتال Muverse | فروش ارز دیجیتال موورس | قیمت لحظه‌ای MCTU

موورس

MCTU - Muverse
0.00049تتر
18.333%

قیمت موورس

28.077تومان
(12,863)

حجم معاملات موورس

9,092,804تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
53.862تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
21.774تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره موورس

موورس یک پلتفرم سرگرمی تعاملی است که توسط جامعه هدایت می‌شود. در موورس، ما آینده‌ای را تصور می‌کنیم که در آن موسیقی، فیلم و بازی‌ها با هم ادغام شوند. هدف ما این است که تبادل بی‌درنگ ان اف تی‌های موسیقی جهانی را فعال کنیم، موانع را از بین ببریم و آزادی خلاقانه را ترویج کنیم.

خرید موورس

ارز دیجیتال موورس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید موورس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید موورس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید موورس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید موورس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه موورس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش موورس

فروش موورس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش موورس، مقدار موورس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش موورس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش موورس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل موورس

خرید و فروش موورس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید موورس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل موورس به تتر، نیاز نیست که ابتدا موورس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، موورس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل موورس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول موورس

برای ذخیره موورس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از موورس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری موورس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی موورس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری موورس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه موورس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت موورس

قیمت موورس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی موورس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت موورس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه موورس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت موورس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت موورس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی موورس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه موورس

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه موورس دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023