خرید و فروش ارز دیجیتال MurAll به همراه قیمت لحظه‌ای | خرید توکن PAINT

مورآل

PAINT - MurAll
0.000398تتر
4.827%

قیمت مورآل

19.81243تومان
(16,278)

حجم معاملات مورآل

2,116,444,902تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
23.85171تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
17.98128تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره مورآل

مورال به هنرمندان در سراسر جهان امکان می‌دهد تا با هم آثار نقاشی را طراحی کنند و به صورت جمعی یک اثر هنری بیافرینند. پلتفرم ارز دیجیتال MurAll توانسته با کمک تکنولوژی بلاک چین، به همه افراد در سراسر جهان امکان دهد تا بدون هیچ محدودیتی آثار هنری که می‌خواهند ایجاد کنند. توکن بومی پلتفرم MurAll توکن PAINT نام دارد که به کاربران امکان می‌دهد تا در این اثر جمعی شرکت کنند. هر توکنی PAINT می‌تواند ۲ پیکسل را بکشد و تنها یک بار می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد. با استفاده از توکن پینت، دیگر نمی‌توان آن را دوباره مورد استفاده قرار داد و به طرح اضافه کرد. تنها تعداد محدودی توکن ارز دیجیتال MurAll موجود است و در نتیجه این مساله می‌تواند باعث بالا رفتن ارزش آن شود. با کشیدن آثار هنری در پلتفرم MurAll و با کمک توکن PAINT، کاربران می‌توانند کار خود را برای همیشه روی بلاک چین ثبت کنند و به صورت ان اف تی دربیاورند. در این فرایند توکن‌های هر فرد به صورت NFT در می‌آیند و ارزش تازه‌ای پیدا می‌کنند. یکی از مهمترین مزایای پلتفرم MurAll استفاده از هوش مصنوعی و امکان تبدیل متن به تصویر است. این مساله به کاربران کمک می‌کند تا بدون توجه به سطح و مهارت‌هایشان، هر تصویری که می‌خواهد طراحی کنند و به صورت ان اف تی دربیاورند.

خرید مورآل

ارز دیجیتال مورآل یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید مورآل به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید مورآل خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید مورآل در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید مورآل خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه مورآل خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش مورآل

فروش مورآل در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش مورآل، مقدار مورآل مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش مورآل در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش مورآل در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل مورآل

خرید و فروش مورآل در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید مورآل خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل مورآل به تتر، نیاز نیست که ابتدا مورآل خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، مورآل خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل مورآل بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول مورآل

برای ذخیره مورآل، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از مورآل شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری مورآل مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی مورآل است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری مورآل نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه مورآل خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت مورآل

قیمت مورآل در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی مورآل تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت مورآل، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه مورآل قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت مورآل و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت مورآل را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی مورآل را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه مورآل

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه مورآل دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023