فروش، خرید و نگهداری ارز دیجیتال MTV | قیمت لحظه‌ای مولتی وی ای سی MultiVAC

مولتی وی ای سی

MTV - MultiVAC
0.001246تتر
2.23%

قیمت مولتی وی ای سی

70.04768تومان
(25,035)

حجم معاملات مولتی وی ای سی

877,635,993تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
70.0533تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
67.44562تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره مولتی وی ای سی

MultiVAC یک راه حل نوآورانه اشتراک گذاری و یک چارچوب محاسباتی انعطاف پذیر است. مولتی‌وک یک پلتفرم بلاکچین عمومی با توان عملیاتی بالا است که اشتراک گذاری همه بعدی را برای افزایش TPS بلاکچین پیشنهاد کرده است. MultiVAC اولین شرکتی است که یک چارچوب محاسباتی انعطاف‌پذیر را پیشنهاد می‌کند که به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد آزادانه معضل سه‌گانه بلاکچین را مرور کنند.

این فناوری سه ویژگی اصلی دارد:

  1. مقیاس پذیری بالا: شاردینگ همه بعدی MultiVAC به عنوان "قاتل شاردینگ" شناخته می‌شود، زیرا مقیاس پذیری را به طور قابل توجهی بهبود می‌بخشد.

  2. گسترش خطی: با بیشتر شدن شاردها، سرعت MultiVAC افزایش می‌یابد و به عملکرد بالایی دست می‌یابد. به عنوان مثال، سرعت 64 شارد از 30000 بیشتر است.

  3. عملکرد منصفانه نود: همه می‌توانند با استفاده از لپ تاپ یا هر رایانه شخصی معمولی، یک نود را بدون رقابت اجرا کنند.

رویکرد MultiVAC به چالش‌های مقیاس‌پذیری، عملکرد و غیرمتمرکزسازی می‌پردازد و آن را به یک بازیگر نویدبخش در میان پلتفرم‌های بلاکچین تبدیل می‌کند.

خرید مولتی وی ای سی

ارز دیجیتال مولتی وی ای سی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید مولتی وی ای سی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید مولتی وی ای سی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید مولتی وی ای سی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید مولتی وی ای سی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه مولتی وی ای سی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش مولتی وی ای سی

فروش مولتی وی ای سی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش مولتی وی ای سی، مقدار مولتی وی ای سی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش مولتی وی ای سی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش مولتی وی ای سی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل مولتی وی ای سی

خرید و فروش مولتی وی ای سی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید مولتی وی ای سی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل مولتی وی ای سی به تتر، نیاز نیست که ابتدا مولتی وی ای سی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، مولتی وی ای سی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل مولتی وی ای سی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول مولتی وی ای سی

برای ذخیره مولتی وی ای سی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از مولتی وی ای سی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری مولتی وی ای سی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی مولتی وی ای سی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری مولتی وی ای سی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه مولتی وی ای سی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت مولتی وی ای سی

قیمت مولتی وی ای سی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی مولتی وی ای سی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت مولتی وی ای سی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه مولتی وی ای سی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت مولتی وی ای سی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت مولتی وی ای سی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی مولتی وی ای سی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023