خرید MUBI MUBI | فروش ارز دیجیتال MUBI به همراه قیمت لحظه‌ای

MUBI

MUBI - MUBI
0.07937تتر
10.347%

قیمت MUBI

3,944.689تومان
(1,140)

حجم معاملات MUBI

127,973,148,959تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
4,503.317تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
3,716.069تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره MUBI

MUBI با نماد MUBI یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید MUBI

ارز دیجیتال MUBI یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید MUBI به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید MUBI خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید MUBI در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید MUBI خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه MUBI خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش MUBI

فروش MUBI در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش MUBI، مقدار MUBI مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش MUBI در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش MUBI در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل MUBI

خرید و فروش MUBI در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید MUBI خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل MUBI به تتر، نیاز نیست که ابتدا MUBI خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، MUBI خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل MUBI بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول MUBI

برای ذخیره MUBI، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از MUBI شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری MUBI مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی MUBI است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری MUBI نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه MUBI خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت MUBI

قیمت MUBI در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی MUBI تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت MUBI، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه MUBI قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت MUBI و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت MUBI را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی MUBI را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023